اخبار سیاسی

میانگین سن متقاضیان مسکن ملی 34 سال است

خبرنگاران : نتایج پالایش متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن نشان می دهد میانگین سن متقاضیان 34 سال است که بنا به گفته وزیر راه و شهرسازی با این طرح، جامعه جوان صاحب خانه می شوند.

21 تیر 1399

خبرنگاران مجلس به سازمان دامپزشکی برای جلوگیری از پملب مراکز درمانی نامه زد

تهران - خبرنگاران - رییس کمیسیون کشاورزی مجلس با ارسال نامه ای به سازمان دامپزشکی کشور، خواهان جلوگیری از تصمیمات یکجانبه شهرداری تهران در پلمب مراکز درمانی با ورود وزیر جهاد کشاورزی به موضوع شد.

19 تیر 1399

کریس مورفی: ترامپ مثل یک رئیس جمهور عادی رفتار نمی کند

یک سناتور آمریکائی در انتقاد از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا توضیح داد: ترامپ مثل یک رئیس جمهور عادی رفتار نمی کند.

17 تیر 1399

تاکید آلمان بر لزوم استقلال اروپا در دنیا

وزیر خارجه آلمان در سخنرانی آنلاین برای سفرای برلین در کشورهای خارجی بر تاثیرات گسترده شیوع کرونا تاکید نمود و خواهان تقویت استقلال اروپا در دنیا شد.

14 تیر 1399

عکس، ارتش مصر عملا وارد درگیری جبهه لیبی شده است

با انتشار عکسی در صفحه شخصی اینستاگرام ستوان دوم زیاد محمد ابراهیم، صحت ادعاهای مطروحه مبنی بر مشارکت نیروهای مصری در کنار نیروهای ژنرال خلیفه حفتر در درگیری های شرق لیبی به اثبات رسید.

11 تیر 1399

استقبال کانادا ازاقدام ایران در ارسال جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به فرانسه

وزیر خارجه کانادا از تصمیم ایران در ارسال جعبه سیاه هواپیمای سقوط نموده اوکراینی به سازمان تحقیقات پرواز فرانسه استقبال کرد.

11 تیر 1399

واکنش ترامپ به احتمال برکناری وزیر بهداشت آمریکا

رئیس جمهور آمریکا به گزارش های مربوط به تصمیمش برای برکناری وزیر بهداشت واکنش نشان داد.

7 تیر 1399

فرآیند عرضه سهام نهادها در بورس، با حمایت رئیس جمهور شکست نمی خورد

دژپسند گفت: وقتی عالی ترین مقام اجرایی کشور از برنامه عرضه سهام در بازار سرمایه حمایت می نماید، به معنای این است که این فرایند دچار شکست نخواهد شد.

5 تیر 1399

نصیرزاده یکی از مقصران اصلی احکام صادر شده فیفا علیه تراکتور است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا زنوزی مطلق شامگاه امروز آدینه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که چه اتفاقاتی در قضیه شکایت استوکس و اروین پیش آمده، گفت: در پرونده هایی که تمام مستندات به نفع باشگاه بود و بازیکنان تمام دستمزد خود را طبق قرارداد دریافت...

3 تیر 1399

برنی سندرز: ترامپ اعتقادی به علم ندارد

سناتور ایالت ورمونت در واکنش به پیشنهاد جنجالی رئیس جمهور آمریکا توضیح داد: ترامپ اعتقادی به علم ندارد.

1 تیر 1399

موسوی: ایران برای آلمان، لبنان و افغانستان اقلام پزشکی فرستاده است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به موفقیت ایران در مهار شیوع ویروس کرونا اظهار داشت تهران برای برخی کشورهای دنیا تجهیزات پزشکی برای مقابله با این ویروس ارسال نموده است.

30 خرداد 1399

طرز تهیه کوفته ریزه ، فروشگاه آیکیا دستور پخت کوفته ریزه های معروفش را فاش کرد

آیکیا (IKEA) طرفداران خود را با به اشتراک گذاشتن دستور پخت کوفته ریزه های معروف سوئدی خشنود کرد. روش درست کردن سس خامه ای سوئدی هم در این دستور پخت آمده است.

30 خرداد 1399

ابوظبی: بحران قطر سزاوار اظهار نظر نیست

وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی در امور خارجه، سومین سال بحران قطر را سزاوار اظهارنظر ندانست.

26 خرداد 1399

خبرنگاران دو چشم انداز ستیزنده در عصر کرونا

تهران- خبرنگاران- کرونا به رغم مسائل و مسائل خود، سبب خیری شد تا مرزهای جدا کننده انسان ها کمرنگ گردد و این احساس نه تنها میان ملت ها، بلکه بین گروه های مختلف یک ملت و حتی میان طبقات گوناگون اجتماعی و مالی نیز ظهور پیدا کند.

20 خرداد 1399

روسیه: آمریکا از حمله به سازمان بهداشت جهانی اجتناب کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزارت خارجه روسیه، امروز چهارشنبه از واشنگتن خواست از حملات بیشتر علیه سازمان بهداشت جهانی خودداری کند.

19 خرداد 1399

انتقاد نماینده ائتلاف الفتح از سهم خواهی بعضی گروههای سیاسی عراق

نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق گفت که بعضی جریان های سیاسی شرط رأی به کابینه مصطفی الکاظمی را دست یابی به مناصب عالی در دولت اعلام نموده اند.

17 خرداد 1399

پاکستان خواهان بخشش بدهی های خارجی به دلیل شیوع کرونا شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، عمران خان، نخست وزیر پاکستان در پیامی ویدئویی از مؤسسات پولی و اقتصادی بین المللی خواسته است تا نسبت به تسهیل و کاهش بدهی های پاکستان اقدام نمایند.

17 خرداد 1399

افشاگری شنکر درباره راهبرد آمریکا در عراق

ایرنا نوشت: دیوید شنکر معاون وزیر امور خارجه آمریکا فاش کرد که واشنگتن همچنان برای آماده سازی دور جدید گفت و گوی راهبردی با عراق آماده می گردد و اعضای هیات مذاکره کننده را نیز معین نموده است.

14 خرداد 1399

ماجرای اختلافات چندلایه در باشگاه استقلال، تغییرات در مدیریت باشگاه ادامه دارد

عبدالرضا موسوی عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال که پس از اختلاف با علی فتح الله زاده و اسماعیل زاده از حضور در جمع آبی ها استعفا داده بود، با وجود کناره گیری فتح الله زاده و استعفای خلیل زاده باز هم حاضر نشد به درخواست ها برای بازگشت اش پاسخ مثبت بدهد....

12 خرداد 1399

برای مقابله با کرونا باید نگاهی جامع داشت

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید مسائل را تک بعدی و به صورت سیاه و سفید دید، بلکه ما نیاز به نگاهی جامع در مقابله با کرونا داشته و باید با تدوین ضوابط کاری جدید و پروتکل های بهداشتی فعالیت های اقتصادی آغاز شود. ...

12 خرداد 1399
تعداد: (284)