اخبار سیاسی

بازار یابی پزشکی ایران در شبکه های برون مرزی، آموزش مادران بیشتر می گردد

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: کشورهای همسایه هیچ یک به اندازه ایران در حوزه سلامت پیشرفت نکردند و ما می توانیم با تبلیغ توانمندی های حوزه سلامت به ویژه در شبکه های برون مرزی، حوزه گردشگری سلامت را فعال تر کنیم که به نوعی بازار یابی مؤثری خواهد بود.

18 فروردین 1399

صدور ویزا الکترونیک برای همه جز انگلیس،آمریکا وکانادا یکسان است

به گزارش خبرنگاران، در پی انتشار بعضی مطالب در مورد نحوه صدور ویزا جمهوری اسلامی ایران برای متقاضیان سفر به کشورمان، سخنگوی وزارت امور خارجه در توضیحی گفت: مقررات صدور ویزا الکترونیک جمهوری اسلامی ایران برای اتباع همه کشورها به غیر از دارندگان گذرنامه...

17 فروردین 1399

ترزا می ایده ای برای نحوه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ندارد

یک نماینده ارشد مجلس بریتانیا بر این باور است که ترزا می هیچ ایده ای درباره اینکه بریتانیا چگونه از اتحادیه اروپا خارج گردد، ندارد.

17 فروردین 1399

پیغام ظریف در آستانه انتخابات؛ روز آدینه نمایی تمام قد از پرچمی است که سال هاست بر خاک نیفتاده

وزیر امور خارجه کشورمان در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، با انتشار پیامی انتخابات را باور به ایران، باور به هم سرنوشت بودن و نمایی تمام قد از پرچمی که سال هاست بر خاک نیفتاده خواند.

17 فروردین 1399

وزارت بهداشت: ابتلای سه نفر به کرونا در کشور تایید شد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بر اساس شواهد آزمایشگاهی، ابتلای سه نفر از بیماران بستری در قم و اراک به کرووید 19 تایید شده و بیماران مذکور در حال حاضر در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارند.

16 فروردین 1399

پامپئو: آماده مذاکره با ایران در هر زمان هستیم اما ایران باید رفتارش را تغییر دهد

وزیر خارجه آمریکا که به زودی به ریاض سفر می کند، گفت که آمریکا آماده است در هر زمانی با ایران مذاکره کند اما این کشور باید رفتارش را به طور اساسی تغییر دهد.

15 فروردین 1399

لیبی، ملاقات حفتر با سفیر آمریکا، شروع دور دوم مذاکرات کمیته نظامی مشترک در ژنو

سفیر آمریکا در لیبی با فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی ملاقات و درباره بحران این کشور با وی رایزنی کرد.

14 فروردین 1399

تحویل 500 کیلومتر لوله برای پروژه گوره در خرداد سال آینده

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز گفت: شرکت لوله سازی در خردادماه سال آینده سهم 500 کیلومتری ساخت لوله های مورد نیاز اجرای طرح گوره به جاسک را انجام و تحویل خواهد داد.

13 فروردین 1399

سفیر عربستان بزرگ ترین چالش کشورش در آمریکا را فاش کرد

ایسنا نوشت: سفیر عربستان در واشنگتن در سخنانی روابط عربستان با آمریکا را نهادینه و پایدار خواند و گفت که کشورش معتمدترین شریک آمریکا در منطقه است.

12 فروردین 1399

اعلام آمادگی 170 نماینده عراقی برای رأی اعتماد به کابینه جدید

در حالی که گفته می گردد، نخست وزیر عراق، اعضای کابینه را تعیین نموده و بزودی برای دریافت رأی اعتماد به مجلس مراجعه می نماید، 170 نماینده عراقی برای حمایت از این کابینه اعلام آمادگی نموده اند.

11 فروردین 1399

زلنسکی، ترامپ را به اوکراین دعوت کرد

رئیس جمهوری اوکراین در کنفرانس امنیتی مونیخ با دعوت از دونالد ترامپ برای سفر به کی یف، از قصد خود برای سفر به واشنگتن و انعقاد قراردادهایی خبر داده و بر اهمیت یاری های نظامی آمریکا به اوکراین تأکید کرد.

11 فروردین 1399

مارک اسپر: اقلیم کردستان هم پیمان مهمی برای آمریکا است

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه سومریه نیوز، مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا با شاد بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق دیدار کرد.

10 فروردین 1399

ظریف ملاقات با همتایان هلندی و اتریشی را خوب توصیف کرد

وزیر امور خارجه کشورمان دیدارهایش را با همتایان هلندی و اتریشی در تهران خوب توصیف کرد.

6 فروردین 1399

شرط رئیس دفتر رئیس جمهور برای جلوگیری از واردات برنج خارجی

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: اگر فراوری برنج در داخل به گونه ای باشد که ارزان به دست مصرف کننده برسد و اگر شرایط در داخل کشور فراهم باشد، علاوه بر صادرات فراوریات داخل، جلوی واردات برنج خارجی را خواهیم گرفت.

5 فروردین 1399

آمریکایی ها روسیه را به حمله سایبری علیه گرجستان متهم کردند

وزارت امور خارجه آمریکا بدون ارائه هیچ سندی، در بیانیه ای مدعی شد حملات سایبری اخیر علیه گرجستان توسط آژانس های اطلاعاتی روسیه اجرا شده اند.

3 فروردین 1399

آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات اعلام شد

جمال عرف رییس ستاد انتخابات کشور گفت: واجدین شرایط شرکت در انتخابات دوم اسفند ماه 1398، 57 میلیون و 918 هزار نفر هستند که از این تعداد 2 میلیون و 931 هزار نفر رأی اولی محسوب می شوند.

1 فروردین 1399

اعطای تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان، پرداخت از سال 99

وزیرآموزش و پرورش اظهارکرد: پرداخت تسهیلات احداث مسکن را برای زوجین فرهنگی در کلان شهر تهران تا سقف 160 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت تا سقف 120 میلیون تومان و نیز در سایر شهرها برای زوجین فرهنگی تا سقف 100 میلیون تومان با...

28 اسفند 1398

برنامه شهرداری برای رزروی شدن طرح ترافیک

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی از اعمال تغییراتی در لایحه پیشنهادی عوارض طرح های ترافیکی سال 99 خبر داد.

24 اسفند 1398

آغاز تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی تا انتها دولت دوازدهم

وزیر نفت گفت: در صورتی که تجهیزات فناورانه مورد نیاز فاز 11 پارس جنوبی را وارد کنیم پیش بینی می شود از این فاز تا سرانجام سال 1400 تولید اولیه گاز داشته باشیم.

23 اسفند 1398

نگاهی به عملکرد مالی ترامپ

نیویورک تایمز در تحلیلی نوشت حال اقتصاد آمریکا آن قدرها هم که به نظر می آید خوب نیست.

20 اسفند 1398
تعداد: (232)