روانشناسی

چرا لاغر نمی شویم؟

محمد تقی انوشه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: هورمون لپتین به هورمون سیری مشهور است و علاوه بر احساس سیری، در هنگام کاهش وزن فواید دیگری نیز دارد.

9 فروردین 1399

دردسرهای سیگار برای دهان و دندان ، راهکارهایی برای ترک سیگار

بوی بد دهان، بیماری لثه، خشکی دهان، ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن و ابتلا به سرطان از مشکلاتی است که افراد سیگاری ممکن است به آن ها دچار شوند. برای ترک سیگار هیچ وقت دیر نیست حتی اگر چند سال است سیگار می کشید، ترک این عادت به بهبود سلامت شما کمک خواهد کرد.

26 اسفند 1398

تعداد برندگان جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در دانشگاه تبریز افزایش یافت

رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز از افزایش قابل توجه تعداد برندگان جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در این دانشگاه اطلاع داد.

21 اسفند 1398

از سندروم شوهر بازنشسته چه می دانید؟

آیا می دانستید اختلالی به نام سندرم شوهر بازنشسته هم وجود دارد؟ این سندرم، زنان خانه داری را تحت تاثیر قرار می دهد که شوهران شان بازنشسته شده و حالا هر روز در خانه هستند.

4 بهمن 1398

بهترین مکان های یادگیری یوگا در هند

در هند کجا یوگا یاد بگیریم؟هند، مقصد فوق العاده ای برای سفر است. کشور رنگ ها، با دیدنی های فراوان، یکی از اصلی ترین جاهای جهان برای یوگا هم هست. ورزش یوگا هم روی ذهن و هم بدن تاثیر عجیبی می گذارد و باعث می گردد هر دو به آرامش برسند و علاوه بر این، توانایی...

4 آذر 1398

پورموسوی: مصاف با اندونزی و هوادارانش، آزمون مفیدی برای ماست

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران، دیدار در خانه اندونزی و مقابل طرفداران این تیم را آزمونی مفید برای تیم جوانان دانست.

28 شهریور 1398

خبرنگاران انگل و ویروس عامل مرگ ماهیان کپور سد گلابر ایجرود

زنجان - خبرنگاران - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایجرود گفت: انگل و ویروس، علت مرگ ماهیان کپور سد گلابر این شهرستان در اردیبهشت امسال، تشخیص داده شد.

10 مرداد 1398

ساری: امروز بدشانس بودیم

سرمربی چلسی پس از تساوی تیمش برابر وولورهمپتون معتقد است تیمش با بدشانسی از کسب برد در این مسابقه محروم شده است.

4 تیر 1398

مراقبت از پوست بعد از 30 سالگی با 10 راه چاره موثر!

مراقبت از پوست بعد از 30 سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می شوید که تا پیش از این سن با آن ها رو به رو نشده اید. اما جای نگرانی نیست. با چند راهکار ساده می توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید...

1 خرداد 1398

کولاکوویچ: رای داور به سود پاکستان کار ما را گره زد

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، ایگورکولاکوویچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر پاکستان اظهار کرد: این اولین مسابقه ما در این بازی ها بود. حضور در چنین تورنمنتی می تواند برای ما یک تجربه مفید باشد. در آغاز ست سوم این دیدار چند اشتباه از...

19 مهر 1397