سلامتی و پزشکی

افشاگری شنکر درباره راهبرد آمریکا در عراق

ایرنا نوشت: دیوید شنکر معاون وزیر امور خارجه آمریکا فاش کرد که واشنگتن همچنان برای آماده سازی دور جدید گفت و گوی راهبردی با عراق آماده می گردد و اعضای هیات مذاکره کننده را نیز معین نموده است.

14 خرداد 1399

برای مقابله با کرونا باید نگاهی جامع داشت

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید مسائل را تک بعدی و به صورت سیاه و سفید دید، بلکه ما نیاز به نگاهی جامع در مقابله با کرونا داشته و باید با تدوین ضوابط کاری جدید و پروتکل های بهداشتی فعالیت های اقتصادی آغاز شود. ...

12 خرداد 1399

تلویزیون و حکمت کرونا؛ نقدی بر برنامه های نوروز

یک روزنامه نگار بر این باور است که کرونا سال جاری نه تنها دید و بازدید عید را به کام ایرانیان تلخ کرد بلکه باعث شد مخاطبان عام و خاص بیشتر به ناتوانی رسانه ملی در جذب تماشاگر واقف شوند.

11 خرداد 1399

توافق جدید برای از سرگیری فصل جاری لالیگا؛ برگزاری بازی ها در فواصل 72 ساعته

قرار است فصل جاری رقابت های لالیگا با شرایط ویژه ای ادامه یابد.

10 خرداد 1399

کشف 501 میلیارد ریال اقلام بهداشتی، فراوری ماسک بهداشتی توسط پلیس فارس

خبرنگاران/فارس فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به کشف مقادیری اقلام بهداشتی به ارزش 501 میلیارد ریال در این استان، تاکید نمود که طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالا خصوصا اقلام بهداشتی و مایحتاج ضروری مردم در فارس تشدید شده است.

9 خرداد 1399

خبرنگاران خطر کرونا همچنان در کرمانشاه وجود دارد

کرمانشاه- خبرنگاران- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مغازه ها و شلوغی بازار و خیابان های شهر کرمانشاه، گفت: خطر ویروس کرونا همچنان وجود دارد و مردم باید در خانه بمانند.

9 خرداد 1399

جان باختن 100 پزشک در ایتالیا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا

مقامات بهداشتی ایتالیا از جان باختن 100 نفر از پزشکان این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.

8 خرداد 1399

شرایط وام برای چهار میلیون خانوار به زودی اعلام می شود

به گزارش تجارت نیوز، حسن روحانی رئیس جمهور، امروز دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت اظهار کرد: سه میلیون خانوار محروم تحت فشار هستند که برای آنها در چهار نوبت بسته حمایتی از 200 هزارتومان تا 600 هزارتومان مدنظر قرار دادیم که مرحله اول پرداخت شده...

7 خرداد 1399

بیماری ریوی و آسم ریسک ابتلا به کووید 19 شدید را افزایش می دهد

طبق گزارش انجمن ریه آمریکا، افراد مبتلا به بیماری آسم و سایر بیماری های ریوی در معرض افزایش ریسک مسائل جدی ناشی از کووید 19 قرار دارند.

7 خرداد 1399

ادامه لجبازی ترامپ با کرونا ، همه باید ماسک بزنند، من نمی زنم

همزمان با توصیه تازه مرکز پایش و پیشگیری بیماری ها در آمریکا مبنی بر لزوم استفاده همه مردم از ماسک محافظ، دانلد ترامپ اعلام نمود شخصا این توصیه را نادیده می گیرد و ماسک نمی زند.

4 خرداد 1399

راهکار ورزشی کنترل بچه ها برای جلوگیری از ابتلا به کرونا

والدین برای آنکه بتوانند فرزندان خود را در خانه کنترل کنند باید با آن ها به ورزش بپردازند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند.

2 خرداد 1399

راهکار های حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر کرونازده و روش های تامین منابع مالی آن

رکود اقتصادی حاصل از گسترش ویروس کرونا طبقات پایین جامعه و افراد فقیر و محروم را که درآمد روزانه خود را از دست داده اند بیش از سایر اقشار تحت تاثیر قرار داده و دولت می تواند با منابع مختلف به این بخش آسیب پذیر کمک کند.

1 خرداد 1399

آخرین آمار کرونا در دنیا، ایتالیا فرایند کاهش را در پیش گرفت، آمریکا جایی برای بیماران نداراد

کرونا در بعضی کشورها رشد داشته و در بعضی کشورهای دیگر از تعداد مبتلایان به این ویروس کاسته شده است.

31 اردیبهشت 1399

ترامپ: روسیه یک محموله عظیم تجهیزات پزشکی برای ما ارسال نموده است

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه کشورهای زیادی به ما یاری نموده اند اعلام نمود که روسیه یک محموله خیلی عظیم شامل کالاها و تجهیزات پزشکی برای ما ارسال نموده است.

30 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا در آسیای میانه؛ واکنش ها و اقدامات

تهران - خبرنگاران - درخواست از مردم ازبکستان برای ماندن در خانه و قطع زنجیره شیوع کرونا، برداشت 4.1 میلیارد دلار از صندوق ملی قزاقستان برای کاهش تاثیرات کرونا و تشدید مقررات قرنطینه در شهر نورسلطان و همچنین دستگیری دهها نفر در پایتخت قرقیزستان برای نقض...

29 اردیبهشت 1399

شایعه ای علیه تولیدات چین

رسانه های چین با انتقاد از نامگذاری ویروس کرونا به ویروس چین گزارش دادند هدف از این کار بدنام کردن پکن و ایجاد تفرقه میان کشورها است.

29 اردیبهشت 1399

کرونا، افزایش آمار مبتلایان در مغرب و تونس

منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مغرب و تونس خبر دادند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران نگرانی دستگاه امنیتی روسیه از فراوری نشدن تجهیزات پزشکی در این کشور

مسکو - خبرنگاران - دبیر شورای امنیت روسیه عدم فراوری تجهیزات پزشکی موثر و پیشرفته در این کشور را تهدیدی برای بهداشت روسیه خواند.

27 اردیبهشت 1399

جوانسازی سیستم ایمنی قدم اصلی در ترمیم مغز

نتایج یک پژوهش جدید نشان می دهد جوان سازی سلول های ایمنی برای حمایت از فرایند ترمیم، یک مرحله بزرگ در درمان آسیب مغزی است.

26 اردیبهشت 1399

مخالفت واشنگتن با آزادسازی دارایی های ایران جهت مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از واشنگتن فری بی کن، وزارت خارجه آمریکا روز آدینه گزارش ها در مورد موافقت دولت دونالد ترامپ با اعطای معافیت های تحریمی ویژه به ایران و امکان دسترسی این کشور به دارایی های نقدی برای مبارزه با ویروس کرونا را تکذیب کرد.

25 اردیبهشت 1399
تعداد: (160)