صنایع دستی

لزوم توسعه گردشگری در شهرستان های تهران با تکیه بر بوم گردی

اعضای شوراهای شهر استان تهران به توسعه گردشگری شهرستان های تهران با تکیه بر بوم گردی تاکید کردند.

29 بهمن 1398

راهنمای سفر به برلین ؛ پایتخت تاریخی آلمان

برلین، پایتخت زیبای آلمان، دنیایی از جاذبه های گردشگری بی نظیر و غذاهای لذیذ و منحصربه فرد است. با راهنمای سفر به برلین، سفری به یادماندنی را به این شهر دیدنی برنامه ریزی کنید.

20 بهمن 1398

راهیابی هنر شرق آسیا به موزه امام علی (ع)

براساس خبرهای واصله، از 26 دی تا 28 اسفند موزه هنرهای دینی امام علی (ع) میزبان رویداد نگاهی به هنر شرق آسیا خواهد بود.

18 بهمن 1398

خسارت به 6 اثر تاریخی خوزستان در بارندگی اخیر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خوزستان گفت: بخشی از سقف های هتل تاریخی قو به دلیل آسیب هایی که از گذشته به آن وارد شده بود، در بارندگی های چند روز گذشته اهواز ریزش نموده است.

17 بهمن 1398

برگزاری تورهای گردشگری برای مهمانان داخلی و خارجی مسابقات کشتی جام باشگاه های دنیا در خراسان شمالی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی جام باشگاه های دنیا به میزبانی این استان، گفت: تورهای گردشگری به منظور معرفی جاذبه های خراسان شمالی برای مهمانان این رویداد بین المللی برنامه...

26 دی 1398

پیگیری قضایی و برخورد با تخریبگران مدرسه امامیه ساری

مدرسه ثبت شده و میراثی امامیه ساری با نظر مدیریت این مجموعه و بدون هماهنگی با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران تخریب شده است.

29 آذر 1398

آینده گردشگران حاشیه ساز چینی در ایران

در یک سال گذشته بیش از 100 میلیون چینی به خارج از این کشور سفر نموده اند، درحالیکه فقط 80 هزار نفرشان راهی ایران شده اند که گمان بر این است، انگیزه بیشتر آن ها از این سفر گردشگری نبوده، بلکه بیشتر به دنبال تجارت بوده اند. با این حال پیش بینی شده سفر چینی ها...

23 آذر 1398

کمپ گردشگری در چارک هرمزگان ایجاد می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، رضا برومند امروز شنبه 4 آبان با بیان این مطلب اضافه کرد: توسعه و ایجاد کمپ گردشگری از محل اعتبارات سال 98 صورت می گیرد.

21 آذر 1398

اعضای هیئت مدیره انجمن راهنمایان گردشگری خراسان شمالی انتخاب شدند

جلسه مجمع عمومی انجمن راهنمایان گردشگری خراسان شمالی برگزار گردید و اعضای هیئت مدیره این انجمن در فرآیند انتخابات، معین شدند.

3 آذر 1398

مطالعه باستان شناختی ایل- راه های کوچ رو مشگین شهر شروع شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از شروع مطالعه و آنالیز باستان شناختی ایل- راه های کوچ رو در شهرستان مشگین شهر اطلاع داد.

12 آبان 1398

کوچینگ در یک نگاه

کوچینگ در مالزی واقع شده است و یکی از مقاصد گردشگری در این کشور به شمار می رود. روستای فرهنگی ساراواک، باغ ارکیده ساراواک، پروژه اورانگوتان بزرگ و موزه چینی ها از دیدنی های کوچینگ محسوب می شوند.

4 آبان 1398

قطار گردشگری کاروان عشق وارد زنجان شد

قطار گردشگری کاروان عشق در هشتمین روز ماه محرم با استقبال خادمین مسجد حسینیه اعظم وارد ایستگاه زنجان شد.

27 مهر 1398

مجلس مونسان را خواست ، تخریب نقش برجسته ثلاث باباجانی عامل سوال از وزیر می شود

فراکسیون گردشگری مجلس در حال بررسی تخریب نقش برجسته ثلاث باباجانی است.

23 مهر 1398

بازدید از این جاذبه ها را در شهر گوانجو از دست ندهید

جاذبه های گردشگری در شهر گوانجوگوانجو سومین شهر بزرگی است که در کشور چین واقع شده است و بعد از پکن و شانگهای توریستی ترین شهر چین محسوب می گردد. این شهر در زمینه تجارت بین الملل و مراکز خرید بسیار پیشرو است و همچنین در آشپزی و فرهنگ کانتونی تاریخچه ای...

19 مهر 1398

چگونه گردشگر چینی جذب کنیم؟

راهکارهای جذب اتباع چینی که سفر و گردشگری را به عنوان سبک زندگی خود پذیرفته اند و امکان مسافرت کردن به دیگر کشورها را دارند، در کارگاه و کنفرانس تخصصی گردشگری ورودی چین در پردیس بین الملل دانشگاه شیراز آنالیز شد.

6 مهر 1398

بازارهای شناور، نمایشگاه های روان تایلند

بازار را می توان نمایشگاه دائمی فرهنگ و آداب و رسوم یک منطقه دانست. در بازارهای محلی، مردم هر منطقه با لباس های بومی، اجناس و محصولات منطقه خود را عرضه می نمایند. بازارهای شناور تایلند از معروف ترین و خاص ترین بازارهای دنیا هستند که در گذر قرن ها هویت...

3 مهر 1398

نمایش آثار تاریخی فرهنگی هلند در تهران

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برپایی نمایشگاهی از آثار فرهنگی تاریخی هلند در تهران اطلاع داد.

28 شهریور 1398

پیشنهاد معاونت گردشگری برای عوارض خروج در لایحه بودجه

معاون گردشگری کشور از پیشنهاد این معاونت برای تخصیص سهمی از عوارض خروج از کشور و مبلغ صدور ویزا به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در لایحه بودجه 98 اطلاع داد.

25 شهریور 1398

نشست مدیرکل میراث فرهنگی تهران با فعالان گردشگری چین

مشاور وزارت گردشگری چین که به همراه تعدادی از شخصیت های فرهنگی و هنری این کشور به ایران سفر نموده است، با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، دیدار و گفت و گو کرد.

23 شهریور 1398

برگزاری چهار نوروزگاه و دهکده گردشگری در آق قلا

دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان آق قلا با موضوع هماهنگی برگزاری نوروزگاه 98 با حضور فرماندار شهرستان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و سایر دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار...

23 شهریور 1398
تعداد: (25)