بلیط بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید

به گزارش مجله هدیه، ایرنا/ براساس آخرین اخبار بدست آمده، بلیط بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید.

بلیط بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید

توصیه های مدیرکل موزه ها

محمدرضا کارگر گفت: همه موزه ها و کاخ موزه ها تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سراسر کشور برای ارائه خدمات بهتر به مردم، مجهز به سیستم فروش بلیت الکترونیکی شدند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی وزارت میراث فرهنگی اضافه کرد: با توجه به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا و موافقت این ستاد با سفر به شهرهای زرد و آبی و تاکید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبنی بر رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی، مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت با همکاری شرکت مجری طرف قرارداد بلیت الکترونیکی ابنیه تاریخی فرهنگی، اقدام به سانس بندی کردن اماکن این وزارتخانه نموده است.

برای جلوگیری از ازدحام در ایام نوروز، موزه ها و کاخ موزه ها بر اساس ظرفیت خود پذیرش می نمایند و بازدیدهای گروهی انجام می گردد. لذا از بازدیدنمایندگان تقاضا می گردد ضمن رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی نسبت به این موضوع، اطلاعات دقیق را از تارنمای اماکن دریافت و بلیت خود را به شکل غیرحضوری از اپلیکیشن تجارت الکترونیک پارسیان تهیه نمایند. مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی گفت: برای جلوگیری از ازدحام، بازدید از موزه ها، اماکن گردشگری و کاخ موزه هایی که بازدیدنمایندگان زیادی دارند، سانس بندی می گردد. بر این اساس، در صورتیکه ظرفیت موزه ها خالی باشد، اقدام به پذیرش و فروش بلیت الکترونیکی می نمایند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و سانس بندی موزه ها به مردم پیشنهاد می دهیم از خرید بلیت الکترونیکی حضوری خودداری نمایند و در هنگام مراجعه حتما با ماسک باشند. موزه ها و کاخ موزه ها در ایام نوروز در شهرهای زرد و آبی باز است و علاقمندان برای بازدید از این اماکن فرهنگی و تاریخی می توانند از ساعت 9 صبح تا 19 بعدازظهر مراجعه نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1623

به "بلیط بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیط بازدید زمان بندی شده موزه ها را اینترنتی بخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید