کشتی فرنگی

باوفا: کار اصلی ما در مسابقات جهانی است و نباید در باد قهرمانی آسیا بخوابیم، سطح رقابت های آسیایی بالا بود

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: درست است عملکردمان در آسیا خوب بود اما نباید در باد قهرمانی بخوابیم و این مسابقات در واقع تورنمنتی بود تا برای مسابقات جهانی آماده شویم.

27 بهمن 1398

برگزاری تورهای گردشگری برای مهمانان داخلی و خارجی مسابقات کشتی جام باشگاه های دنیا در خراسان شمالی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی جام باشگاه های دنیا به میزبانی این استان، گفت: تورهای گردشگری به منظور معرفی جاذبه های خراسان شمالی برای مهمانان این رویداد بین المللی برنامه...

26 دی 1398

کشتی گیران نیروهای مسلح به اردونشینان امید پیوستند

به گزارش خبرنگاران، تیم های کشتی آزاد و فرنگی نیروهای مسلح اعزامی به بازی های نظامیان دنیا به تمرینات تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید پیوستند. بر این اساس اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم های امید که هم اکنون در خانه کشتی درحال برگزاری است به توضیح زیر...

17 آبان 1398

ساروی مقابل حریف ارمنستانی مغلوب شد

به گزارش خبرنگاران، دور مقدماتی پیکارهای سه وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی دنیا از صبح امروز در شهر نورسلطان کشور قزاقستان شروع شده که در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی به مصاف آرتور آلکسانیان از ارمنستان رفت و با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد.

2 آبان 1398

چهار فرنگی کار ایران راهی مرحله نیمه نهایی شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی دنیا از ظهر امروز (آدینه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که تاکنون 4 نماینده کشورمان به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.

10 شهریور 1398

اختیارات نمایشی شورای فنی کشتی و بلاتکلیفی میراث خادم

به گزارش خبرنگاران، شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از سال ها پیش از بدو حضور رسول خادم به عنوان رئیس فدراسیون تشکیل و مقرر شد این جمع که از پیشکسوتان عنوان دار و باتجربه محسوب می شوند، نقش مهمی در تصمیمات فنی تیم های ملی ایفا نمایند. این روند در...

31 تیر 1398

کشتی فرنگی زیر 23 سال آسیا، استقبال ضعیف تماشاگران و کشورها از نخستین دوره مسابقات امیدها

روز نخست مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی آسیا در حالی برگزار گردید که تماشاگران بسیار کمی، کشتی ها را از نزدیک دیدند.

8 تیر 1398

استانیسلاو سرنک: استقبال مردم اندیمشک از رقابت های کشتی فرنگی جام تختی غیر منتظره بود

نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی گفت: استقبال خوبی از رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک شد و حضور پرشور تماشاگران برایم غیر منتظره بود.

12 خرداد 1398

رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی استعفا کرد، خادم: از وزارت ورزش خواسته ام هرچه سریعتر مجمع انتخاباتی را برگزار کند

رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی با ارسال نامه ای به اعضای مجمع عمومی فدراسیون کشتی از سمت خود استعفا کرد.

21 اسفند 1397