مدهنی: فقط شغل می خواهم که هزینه خودم را تامین کنم، صالحی امیری گفت پیگیر کارم خواهد بود

به گزارش مجله هدیه، قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان دنیا گفت: من فقط شغل می خواهم که کار و هزینه خودم را تامین کنم.

مدهنی: فقط شغل می خواهم که هزینه خودم را تامین کنم، صالحی امیری گفت پیگیر کارم خواهد بود

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

محسن مدهنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص بازتاب فیلم منتشر شده از دست فروشی و اعتراضش به برخورد ماموران شهرداری در فضای مجازی گفت: من چیزی ندیدم، چون به خاطر همین برخوردها، گوشی ام شکست و فعلا دسترسی به فضای مجازی ندارم، اما در این مدت خیلی ها تماس گرفتند و وعده هایی هم داده شد.

وی در خصوص روزهایی که بعد از قهرمانی نوجوانان دنیا طی کرد تا در نهایت برای تامین معیشت زندگی اش مجبور به دست فروشی شد، بیان کرد: وقتی با طلای دنیا از مسابقات نوجوانان برگشتم، در مسابقه انتخابی تیم ملی جوانان پنجم شدم، ولی با این حال مرا به اردوی تیم ملی دعوت کردند. به خاطر حضور در اردوهای تیم ملی نتوانسته بودم در امتحانات مدرسه شرکت کنم و هرچه کوشش کردم و از فدراسیون نامه بردم که در اردوی تیم ملی بودم، قبول نکردند.

مدهنی ادامه داد: چون درخصوص درسم دستم به جایی بند نبود، تا 18 سالم شد فرم پر کردم و به سربازی رفتم. در سال دومی که می توانستم در جوانان کشتی بگیرم، در مسابقات انتخابی امیدها اول شدم، اما کشتی گیر شیرازی (میثم دلخانی) را به مسابقات بردند و انتخابی بین ما برگزار نشد و هیچ کسی هم از اندیمشک این موضوع را پیگیری نکرد. سال جاری هم در انتخابی اول شدم و تیر ماه قرار بود آسیایی و شهریور ماه هم دنیای برگزار گردد که کرونا مسابقات را لغو کرد. سربازی ام که تمام شد، دیدم شغلی ندارم. پدرم بازنشسته هفت تپه و حقوق بازنشستگی اش 2، 3 میلیون تومان است. ما 4 برادر هستیم که هیچ کدام کار ثابت نداریم.

کشتی گیر 20 ساله اندیمشکی با اشاره به اتفاقی که در روزهای گذشته برای او اتفاق افتاده، گفت: تصمیم گرفتیم که میوه فروشی کنیم. من با تیم شهدای قم برای لیگ قرارداد داشتم، صبح تا عصر مشغول دست فروشی بودم و عصر هم تمرین کشتی می کردم. اول پرتغال می فروختم که ماموران شهرداری آمدند و جلوی کارم را گرفتند، یک گوشه بلوار داشتم کارم را می کردم که این برخورد را کردند. 20 روز بعد هم آمدند و در حالیکه 4، 5 مدل میوه می فروختم، بازهم نگذاشتند میوه بفروشم و موتور و گوشی ام دچار آسیب شد. یک ماه دست فروشی کردم که بیشتر از آنکه درآمدی داشته باشم، با این اتفاق ها و از بین رفتن تلفن همراه و آسیبی که به موتورم وارد شد، ضرر کردم.

فرنگی کار جوان وزن 63 کیلوگرم در پاسخ به این سوال که آیا بعد از پخش فیلم اعتراض او، از مسئولان ورزشی کسی تماسی گرفته، تاکید نمود: رضا صالحی امیری تماس گرفت و گفت که با فرماندار و مسئولان شهری صحبت می نماید و پیگیر کارم است. مدیرکل ورزش استان هم تماس گرفت. گفته اند که در خصوص شرایط اشتغال من پیگیری می نمایند. امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

مدهنی در سرانجام با بیان اینکه نمی خواهد کسی به او یاری اقتصادی کند و تنها خواسته اش اشتغال است، گفت: بخواهند 10، 15 میلیون به خاطر این اتفاق به من یاری نمایند، فایده ای ندارد. آنقدر هزینه ها گران شده که با این پول شاید فقط گوشی موبایلم را بتوانم بخرم. من نمی خواهم کسی اینطوری به من یاری کند، من فقط شغل می خواهم که کار کنم و هزینه خودم را تامین کنم. از 10 سالگی دارم ورزش می کنم، الان 20 ساله هستم. نهایتا 10 سال دیگر هم می توانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم، قرار باشد مسئولان ورزش اندیمشک اینطور رفتار نمایند، دیگر انگیزه ای باقی نمی ماند. پدرم می گوید از اندیمشک برویم، این برخوردها خیلی آدم را ناراحت می نماید. آنها اصلا از شرایط قهرمانان ورزشی شان خبر ندارند. من قهرمان دنیا شدم، اما حتی نتوانستم امتحاناتم را بدهم و از درس ماندم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1393

به "مدهنی: فقط شغل می خواهم که هزینه خودم را تامین کنم، صالحی امیری گفت پیگیر کارم خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدهنی: فقط شغل می خواهم که هزینه خودم را تامین کنم، صالحی امیری گفت پیگیر کارم خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید