طعنه مطهری به استقلالی ها، جنبه باخت داشته باشیم و توپ را به زمین وزیر و وکیل نیندازیم!

به گزارش مجله هدیه، مربی تیم پرسپولیس از فزونی تیمش در خانه شاهین بوشهر ابراز خرسندی کرد و ضمن حمایت از افشین پیروانی به استقلالی ها طعنه زد.

طعنه مطهری به استقلالی ها، جنبه باخت داشته باشیم و توپ را به زمین وزیر و وکیل نیندازیم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حمید مطهری پس از پیروزی 4 بر یک پرسپولیس مقابل شاهین بندر عامری در جام حذفی فوتبال گفت: جا دارد از مردم خوب بوشهر تشکر کنم. هواداران شاهین و پرسپولیس از لحظه ورودمان لطف و محبت داشتند. همراهی و محبت آنها برای ما قابل ستایش است. اگر بخواهیم به عقبه شاهین برگردیم، قبلاً هم در این شهر تیم شاهین داشتیم و ما در حقیقت یک خانواده هستیم و همیشه این حس مودت بین دو تیم بوده است.

وی در ادامه اضافه کرد: شاهین تیم قابل احترامی است. طبیعی است وقتی مقابل پرسپولیس بازی می کنید چنین استراتژی داشته باشید. سعی داشتند در زمین خودشان فشردگی داشته باشند و در ادامه با توجه به بازیکنان سرعتی که داشتند سریعاً توپ را انتقال بدهند. البته بعد از دربی به آن بزرگی، تیم ما انرژی خود را در آن بازی گذاشته بودند. پنج بازیکن مان را هم در اختیار نداشتیم و در نیمه اول آن رخ داد. در ادامه همانطور که همیشه سعی می کنیم تاکتیک مان را دیکته کنیم، کانال های کناری را فعال کردیم و دیدید که دو گل هم از همان راه به ثمر رساندیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد: همه بچه های ما فوق العاده زحمتکش و جنجگو کار کردند و جا دارد به آنها و هواداران مان تبریک بگویم. ما 5 خرداد سال گذشته و بعد از تعطیلی کرونا کارمان را شروع کردیم و یک سال خیلی سخت را پشت سر گذاشتیم. می دانید با توجه به شرایط کرونا کارمان خیلی سخت است و اصلاً نتوانستیم استراحتی داشته باشیم و این فشار مضاعفی به تیم ما وارد کرده است. در مجموع از نتیجه بازی و از نوع فوتبال مان راضی هستیم و در ادامه راستا برای تیم شاهین بندر عامری هم آرزوی موفقیت می کنم.

مطهری در مورد تیم شاهین نیز گفت: همانطور که گفتم تیم خوب و جوانی هستند. یکی، دو بازیکن با تجربه هم داشتند. با توجه به حریف شان استراتژی خود را انتخاب کرده بودند. نفرات خوبی دارند و امیدوارم نتایج خوبی در لیگ دسته دوم کسب کنند.

وی در ادامه نشست خبری خود در واکنش به سؤالی در مورد اتفاقات برنامه فوتبال برتر و صحبت های افشین پیروانی در این برنامه گفت: گروه فنی، مدیریت باشگاه و همه اعضای تیم ما سرلوحه کارشان اخلاق مداری و اصول کاری است. هر کسی متعهدانه به وظایف خودش عمل می کند. سعی کردیم از مدیر باشگاه گرفته تا بقیه ارکان باشگاه حرفه ای رفتار کنیم و متعهدانه به وظایف مان عمل کنیم. ما همیشه سعی کردیم راه خودمان را برویم. پیروانی هم همیشه نشان داده از حق و حقوق باشگاه دفاع می کند. خوب است که ما حرمت ها را حفظ کنیم. نباید احترام به بزرگتر را فراموش کنیم. روح ورزش هم این را می گوید که ما باید به بزرگ ترها احترام بگذاریم. فوتبال تمام می شود ولی مهم این است که جوانمردانه رقابت کنیم. متأسفانه ما مربیان و باشگاه ها باید جنبه باخت مان را بالا ببریم و زمانی که باختی اتفاق می افتد نباید توپ را به زمین وزیر و وکیل بیندازیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1734

به "طعنه مطهری به استقلالی ها، جنبه باخت داشته باشیم و توپ را به زمین وزیر و وکیل نیندازیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه مطهری به استقلالی ها، جنبه باخت داشته باشیم و توپ را به زمین وزیر و وکیل نیندازیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید