شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس

به گزارش مجله هدیه، روز شنبه جلسه پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و مدیران شستا به سوالات و نکات مدنظر اعضای هیات پذیرش پاسخ می دهند.

شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، روز شنبه جلسه پذیرش شستا در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و مدیران شستا به سوالات و نکات مدنظر اعضای هیات پذیرش پاسخ می دهند.

به نظر می رسد پس از ماه ها پیگیری و تحویل درخواست اولیه شستا برای عرضه سهام، ارائه مستندات، امیدنامه و برنامه کسب و کار و تشکیل چند پیش جلسه با حضور مدیران ارشد سازمان بورس و بورس تهران، بالاخره روز شنبه جلسه نهایی پذیرش شستا در محل سازمان بورس و اوراق بهادار تهران برگزار می گردد و همین امر نشان می دهد که این هلدینگ مهم مالی کشور در یک سال اخیر تا چه حد از مطلوبیت و ظرفیت لازم برای حضور در بازار سرمایه برخوردار شده است.

محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا، در همین ارتباط گفت: با توجه به تاکیدات ویژه ریاست جمهوری و پیگیری های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و البته همکاری مجدانه سازمان بورس و بورس تهران، به زودی بازار سرمایه شاهد عرضه سهام این مجموعه بزرگ مالی خواهد بود.

وی با بیان اینکه مستندات لازم برای طرح در جلسه پذیرش و ارائه به اعضای هیات پذیرش آماده شده است، اضافه کرد: پس از پذیرش، وارد مراحل عملیاتی عرضه در بازار سهام می شویم.

بر اساس گزارش روابط عمومی شستا، مدیرعامل شستا جلسه پذیرش را یک نقطه عطف در مراحل کار و فرآیندهای بورسی شدن، عنوان نمود و گفت: جلسه پذیرش سرانجام کار نیست و اقدامات ضروری دیگر را پیگیری می کنیم تا وارد بازار سرمایه شویم.

لازم به ذکر است،پس از جلسه پذیرش بدیهی است که می بایست درج نماد شرکت در بورس صورت پذیرفته، مجموعه ای از اقدامات تکمیلی بارگذاری و عملیات سپرده گذاری تکمیل گردد و بدین صورت شستا آماده عرضه سهام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 673

به "شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنبه، جلسه نهایی پذیرش شستا در بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید