رسول پناه: بدعهدی های گذشته بزرگ ترین چالش ماست، هدف باشگاه حفظ تمام ستاره های تیم است

به گزارش مجله هدیه، رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس مدعی است، بازیکنان این تیم از بدعهدی های گذشته دلگیر شده اند و این بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی مدیران پرسپولیس است.

رسول پناه: بدعهدی های گذشته بزرگ ترین چالش ماست، هدف باشگاه حفظ تمام ستاره های تیم است

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با حساسیت و دقت خاصی، مسائل مختلف مربوط به تیم و بازیکنان را دنبال می کند. پیگیری دغدغه های هواداران و اعضای تیم در اولویت کار باشگاه واقع شده است، ولی اگر درباره آن صحبت نمی شود به این منظور است که مسائل را در آرامش دنبال کنیم. تقویت بنیه مالی و ایجاد راه های کسب درآمد که برای آنها جلسات مکرر هیئت مدیره برگزار می شود، به همین دلیل واقع شده است.

وی درباره اخباری که در روزهای اخیر درباره احتمال جدایی تعدادی از سرخپوشان مطرح می شود، ادامه داد: همه این مسائل رصد و پیگیری می شود. با تعدادی از این بازیکنان صحبت کردیم و برای ما تردید وجود ندارد که همه آنها نسبت به پرسپولیس تعصب دارند .

وی ادامه داد: از جمله بازیکنانی که با وی صحبت داشتیم، بشار رسن است. گلایه های او را تلفنی شنیدم. رسن عنوان می کرد که به او دروغ گفته شده است و بارها وعده هایی داده اند که عملی نشده است. قرار بر این شد که وقتی به ایران آمد در جلسه ای حضوری مسائل را مطرح کنیم. به او قول دادیم با اینکه وعده ها از سوی مدیران قبلی بوده است، درصدد جبران، خواهیم بود. رسن هم گفت که چرا برای جذب برخی بازیکنان خارجی پول بود، اما برای من که در این تیم هستم نبود که کاملاً حق با اوست و من خود می گویم که تا همین جا هم خیلی صبوری کرده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به اخبار مطرح شده درباره شجاع خلیل زاده، اضافه نمود: در صحبتی که داشتیم، شجاع خلیل زاده خود تأکید کرد، اولویت اول و آخر وی، پرسپولیس است، اما انتظار دارد که باشگاه نیز تعهداتی که داده است را عملی کند. مهدی ترابی هم به باشگاه اعلام کرد؛ با وجود آنکه دو پیشنهاد دارد، در حال حاضر تمام فکرش را روی پرسپولیس و ادامه مسابقات متمرکز کرده است.

رسول پناه در ارتباط با شرایط علی علیپور هم خاطر نشان کرد: او اتفاقاً بیان کرد که در ابتدای فصل قصد داشت قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کند، ولی در نهایت از جانب باشگاه جواب درستی دریافت نکرد و همه چیز معلق ماند. علیپور گفت افتخارم بازی کردن برای پرسپولیس است و هر چه دارم از همین تیم و هوادارانش است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شرح داد: هدف باشگاه حفظ تمامی ستاره هاست و با نظر سرمربی بازیکنان جدیدی نیز به تیم اضافه خواهند شد. بازیکنان پرسپولیس با تمام مسائل وجود تعصب خود را نشان داده اند. از جان و دل مایه گذاشته اند و به حق انتظار دارند تعهداتی که در قراردادها آمده است و قول هایی که به آن ها داده اند، عملی شود. این کاملاً قابل درک است. آنها اجازه ندادند مسائل مالی روی عملکردشان تأثیر بگذارد، در حالی که روی زندگی شخصی آنها تأثیر گذاشته است. خب این امر، قابل توجه است. باشگاه در تدارک راهکارهای مناسب است. جلسات زیادی داشته ایم. نمی خواهیم مانند گذشته برای گذر از چالش های امروز، مسائل بزرگ تری برای آینده باشگاه به وجود آید و منافع بزرگ تری به خطر بیفتد. با کارگزار باشگاه که تنها مسئول درآمدزایی باشگاه است هم مرتباً در ارتباط هستیم و امیدواریم خبرهای خوبی به ما بدهد.

وی اضافه نمود: برخی هم که به دنبال به هم زدن آرامش پرسپولیس هستند و نمی خواهند موفقیت های آن ادامه پیدا کند. آنها با هر روشی سعی در بدتر کردن این اوضاع دارند که نیاز به هوشیاری بیشتری از سوی بازیکنان و هواداران عزیزمان است تا باشگاه ضربه نخورد. ما در باشگاه پرسپولیس برای گذر از بحران موجود که شرایط این روزهای جامعه به سبب شیوع ویروس کرونا استثنایی است و آن را کاملاً حادتر هم کرده است، امیدوار و مصمم هستیم و طبق برنامه پیش خواهیم رفت. در شرایطی قرار داریم که اتحاد و همدلی و درک متقابل از شرایط موجود ضروری است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1034

به "رسول پناه: بدعهدی های گذشته بزرگ ترین چالش ماست، هدف باشگاه حفظ تمام ستاره های تیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: بدعهدی های گذشته بزرگ ترین چالش ماست، هدف باشگاه حفظ تمام ستاره های تیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید