برد سپاهان ارزش قهرمانی را داشت، رسیدن به این جایگاه سخت بود

به گزارش مجله هدیه، میگوئل تکسیرا شامگاه پنج شنبه در نشست خبری پس از دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال خوزستان، گفت: بازی پرفشاری و سختی بود چراکه استقلال خوزستان در ضدحمله ها بسیار قوی است؛ به همین دلیل از همان ابتدا قوی بازی کردیم تا زود به گل برسیم و آنچه خواستیم به ثمر رساندیم.

برد سپاهان ارزش قهرمانی را داشت، رسیدن به این جایگاه سخت بود

وی اضافه کرد: در این مقطع تیم تمرکز خوبی داشت و میان دو نیمه سعی کردیم با تعویض هایی که انجام شد تمرکز خود را از دست ندهیم و نیمه دوم را با گل زود هنگام شروع کردیم.

مربی سپاهان با بیان اینکه ما نیمه دوم خیلی خوب بازی نکردیم، گفت: کل خانواده سپاهان به ویژه مربی عزیز ما یک بار دیگر نشان داد که این تیم همه جوره قابلیت قهرمانی دارد به همین دلیل رسیدن به این مقطع و در جایگاه دوم جدول قرار دریافت سخت بود و ارزش قهرمانی را برای ما داشت.

قهرمان واقعی لیگ برتر، تیم سپاهان است

تکسیرا با بیان اینکه بازیکنان ما در این پیروزیت سهم بسزایی داشتند، ابراز داشت: ما تمام تلاش خود را برای به دست آوردن سه امتیاز بازی به کار بستیم، از دیدگاه من برد امروز به معنای قهرمانی بود و بر این اساس در حقیقت قهرمان واقعی لیگ برتر، تیم سپاهان است.

وی اضافه کرد: ما در بین تیم های مدعی با کمترین بودجه به این مقام رسیدیم و با توجه به سختی هایی که سپاهان در سال های اخیر کشیده بود تمام تلاش خود را در این فصل به کار بستیم که پیروز شویم و به نتیجه مطلوب نیز دست یافتیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 195

به "برد سپاهان ارزش قهرمانی را داشت، رسیدن به این جایگاه سخت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد سپاهان ارزش قهرمانی را داشت، رسیدن به این جایگاه سخت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید