استراماچونی در آستانه بازگشت به ایران؛ یک بانک ایتالیایی مشکل را حل می نماید

به گزارش مجله هدیه، به نظر می رسد مشکل آندره آ استراماچونی و باشگاه استقلال در حال حل شدن است و این سرمربی ایتالیایی تا بازگشت به ایران فاصله چندانی ندارد.

استراماچونی در آستانه بازگشت به ایران؛ یک بانک ایتالیایی مشکل را حل می نماید

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، نشریه ایتالیایی توتو مرکاتو وب خاطرنشان کرد، با وجود کوشش روز گذشته (سه شنبه) سفارت ایران در ایتالیا، موضوع پرداخت طلب آندره آ استراماچونی موفقیت آمیز نبود، این در حالی است که قرارداد جدید این سرمربی ایتالیایی که تا ماه ژوئن 2020 اعتبار خواهد داشت، آماده امضا شدن توسط او بود. ایرانیان و البته خود استراماچونی که مورد محبت طرفداران استقلال قرار گرفته است، هنوز امیدشان را از دست نداده اند و سرمربی پیشین اینتر تمایل به بازگشت به ایران البته در شرایطی مناسب دارد.

بر اساس این گزارش، در حالی که تیم فوتبال استقلال در حال حاضر با برنامه های این سرمربی ایتالیایی به تمریناتش ادامه می دهد و خبری از سرمربی موقت نیست، با مداخله یک بانک ایتالیایی موضوع پرداخت طلب استراماچونی می تواند به صورت قانونی انجام گردد. انتظار می رود در روزهای آینده پیشرفتی در این امر حاصل گردد و داستان استراماچونی و استقلال تمام نخواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، باشگاه استقلال روز گذشته (سه شنبه) سفته ای که قابلیت نقد شدن در بانک های ایتالیا داشت را در وجه استراماچونی صادر کرد، اما این سرمربی ایتالیایی از دریافت این سفته طفره رفت، چرا که معتقد بود این نوع پرداخت می تواند برای او مشکل ساز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 30 آذر 1398 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 581

به "استراماچونی در آستانه بازگشت به ایران؛ یک بانک ایتالیایی مشکل را حل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی در آستانه بازگشت به ایران؛ یک بانک ایتالیایی مشکل را حل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید