انتقاد محمدی از مذاکره تراکتوری ها با تارتار

به گزارش مجله هدیه، مدیرعامل پیکان می گوید که اقدام باشگاه تراکتور برای مذاکره با تارتار در کشورهای حاشیه خلیج فارس دیده می شود.

انتقاد محمدی از مذاکره تراکتوری ها با تارتار

به گزارش خبرنگاران، اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان پس از تساوی تیمش مقابل استقلال در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: به بازیکنان و اعضای کادر فنی خسته نباشید می گویم و از زحمات پرسنل باشگاه تشکر می کنم. ما این هفته در مدت کوتاهی دو بازی سنگین داشتیم. در بازی قبل یک امتیاز خارج از خانه مقابل ذوب آهن گرفتیم و مقابل تیم بزرگ استقلال هم یک امتیاز کسب کردیم. استقلال همیشه بزرگ است. بازیکنان استقلال به لحاظ مالی فاصله زیادی با بازیکنان ما دارند و هزینه یک بازیکن آن ها اندازه کل بودجه تیم ماست. البته من به اسم این بازیکن اشاره نمی کنم.

او افزود: ما امسال با جوانان مان به دنبال بزرگی هستیم و به امید خدا در خاتمه فصل نتیجه خوبی بگیریم. به دنبال بهبود شرایط تیم والیبال مان هم هستیم و به آن هم سر و سامان می دهیم.

مدیرعامل پیکان درباره کیفیت زمین شهدای شهر قدس گفت: بعد از بارندگی های هفته اخیر باید از زحمات مدیران ورزشگاه شهر قدس تشکر کرد چون در این کیفیت آب وهوایی، شرایط زمین خوب بود. همه دیدند که ما سبک بازی مان را مبتنی بر بازیکنان مان انتخاب کردیم.

محمدی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا حواشی تارتار در پیکان و جدایی احتمالی این مربی از مجموعه این تیم به خاتمه رسیده است؟ خاطرنشان کرد: به هر حال این حاشیه در متن ورزش وجود دارد. نتیجه در فوتبال تعیین کننده است و تا حدودی مدیران را زیر فشار می رود به همین دلیل مدیران مجبور می شوند برای خروج از فشار به دنبال مربیان دیگر بروند. من به مدیران توصیه می کنم که برای این کار به دنبال مربیان خارج از گود باشند. مربیانی که کار دارند تعهد دارند و برای مذاکره با آن ها باید به سراغ باشگاه هایشان بیایند.

او درباره مذاکره تراکتور با تارتار گفت: این اقدامات در کشورهای حاشیه خلیج فارس وجود دارد و در این شرایط کرونا باید به مربیان هر تیمی 10 هفته فرصت داده شود. امیدوارم تراکتور جهت خودش را پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1408

به "انتقاد محمدی از مذاکره تراکتوری ها با تارتار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد محمدی از مذاکره تراکتوری ها با تارتار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید