بخشودگی اجاره بهای اماکن گردشگری تا خاتمه سال

به گزارش مجله هدیه، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اطلاع داد: در جلسه هیأت دولت مصوبه بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده از سوی این وزارتخانه به بخش خصوصی تا سرانجام سال 99 تصویب شد.

بخشودگی اجاره بهای اماکن گردشگری تا خاتمه سال

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان گفت: در جلسه هیأت دولت که عصر روز یکشنبه 16 شهریور 99 برگزار گردید، مصوبه بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بخش خصوصی تا خاتمه سال جاری توسط هیأت وزیران تصویب شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدن بسیاری از کسب وکارها در بخش گردشگری از دولت درخواست نموده بودیم تا این بخشودگی تا خاتمه سال 1399 ادامه پیدا کند.

او یادآور شد: بر اساس برآوردهایی که انجام دادیم میزان خسارت های واردشده به بخش گردشگری ناشی از شیوع ویروس کرونا تا مرداد 99 حدود 12 هزار میلیارد تومان است که تعداد بیکاران را نیز در این بخش افزایش داده است.

مونسان بیان نمود: برای حمایت از بخش گردشگری در دوران شیوع ویروس کرونا تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا به بخش خصوصی یاری کنیم.

روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ادامه این خبر که منتشر نموده، اضافه نموده است: معاونت گردشگری بر اساس دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن ارائه پیشنهاد و پیگیری مستمر حمایت های دولتی از بخش خصوصی حوزه های گردشگری و صنایع دستی، یاری ها و حمایت هایی را که در چارچوب اختیارات وزارتخانه در کاهش هزینه های بخش خصوصی مؤثر بوده طی بخشنامه های مختلف انجام داده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1271

به "بخشودگی اجاره بهای اماکن گردشگری تا خاتمه سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشودگی اجاره بهای اماکن گردشگری تا خاتمه سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید