بازار مسکن در هفته منتهی به سوم شهریور 96

به گزارش مجله هدیه، معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید: در شهرهای پرند و پردیس به ترتیب حدود 100 و 85 هزار مسکن مهر وجود دارد که در صورت اسکان خانواده ها دراین واحد ها، پرند و پردیس به کلان تبدیل خواهند شد.

بازار مسکن در هفته منتهی به سوم شهریور 96

جهت دریافت خدمات آلاچیق سنتی چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

یک کارشناس مسکن با بیان اینکه گذر از رکود بازار مسکن احتمالا یک سال زمان می برد، گفت: بخش خصوصی مجاز به جذب منابع خارجی به صورت مستقیم نیست و این درحالی است که بخش خصوصی سازنده بیش از 91 درصد ساختمان های کشور است.

بانک مسکن با ارسال بخشنامه ای به شعب خود درسراسر کشور، اظهار داشت: تبدیل اسناد دفترچه ای به سند تک برگ در زمان تشکیل پفراینده برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان الزامی نیست.

با وجود هشدار واسطه های ملکی به فروشندگان و سازندگان در خصوص میزان کشش قیمتی آپارتمان های نوساز، قیمت گذاری این گروه از آپارتمان ها همچنان بالاتر ازنرخ معاملات پیش از تابستان است.

مشاوران املاک مناطق شهرتهران می گویند: متقاضیان مصرفی که نخستین باربرای خرید یا تبدیل به احسن کردن ملک خود قصد دارند تا سرانجام این فصل به بازار معاملات مسکن وارد شوند، بهتر است واحد های 5 تا 10 سال ساخت را که به قیمت رسیده اند و و همچنین درگروه خانه های با عمربالا به شمارنمی فرایند، انتخاب نمایند.

بانک عامل بخش مسکن قرار است طبق وعده ای که دو ماه پیش داده بود، در چند روز آینده درباره استمرار پرداخت وام فرعی خرید مسکن تصمیم بگیرد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 بهمن 1398 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 731

به "بازار مسکن در هفته منتهی به سوم شهریور 96" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار مسکن در هفته منتهی به سوم شهریور 96"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید