امکان جدید همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین

به گزارش مجله هدیه، همراه اول با طراحی و ارائه یک پیام (Announce) جدید در شبکه خود، گامی در راستای حمایت از مشترکان برداشته است.

امکان جدید همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین

به گزارش ، اپراتور اول تلفن همراه با طراحی و ارائه یک پیام (Announce) جدید در شبکه خود، گامی در راستای حمایت از مشترکان برداشته است.

با در نظر دریافت این آنونس جدید در شبکه، از این پس مشترکان همراه اول ضمن تماس با مشترکانی که در خارج از کشور دچار اتمام شارژ (مشترکان سیم کارت های اعتباری) یا قطع بدهی (مشترکان سیم کارت های دائمی) می شوند، با پیام مشترک گرامی، شماره ای که با آن تماس گرفته اید به علت بدهی یا عدم موجودی کافی امکان پاسخگویی ندارد، در صورت تمایل می توانید با شماره گیری کد ستاره 1 مربع نسبت به پرداخت بدهی یا افزایش شارژ ایشان اقدام فرمایید، روبرو شده و می توانند به راحتی مشکل آنان را برطرف کنند.

بر این اساس مشترکان همراه اولی که جهت راهپیمایی اربعین در کشور عراق به سر می برند، ممکن است به دلیل اتمام شارژ یا قطع بدهی، این پیام جدید روی خطوط شان در مواجهه با تماس ها فعال شود.

لازم به ذکر است، مخاطبان این قبیل شماره ها (تماس گیرندگان با این سیم کارت های قطع بدهی یا اتمام شارژ)، می توانند با شماره گیری کد ستاره یک مربع (#1*) نسبت به پرداخت بدهی یا افزایش شارژ سیم کارت های مذکور اقدام کنند.

استقرار سامانه های پایش و مانیتورینگ سیار در مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 524

به "امکان جدید همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان جدید همراه اول برای رفع نگرانی زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید