بازسازی خانه: اطلاعات جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل 4 منتشر شد؛ تغییرات داستان و گیم پلی

به گزارش مجله هدیه، بازسازی رزیدنت اویل 4 (Resident Evil 4 Remake) به طور رسمی معرفی نشده است. پس اطلاعاتی که تا الان منتشر شده تأیید نشده و بیشتر حالت شایعه یا برآورد دارد. تمام اطلاعات عرضه شده از عوامل داخلی و نظر نویسندگان مختلف است. حال طبق چیزی که به تازگی منتشر شده در میانه راه ساخت بازی رزیدنت اویل 4 تغییراتی در آن اتفاق افتاده است.

بازسازی خانه: اطلاعات جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل 4 منتشر شد؛ تغییرات داستان و گیم پلی

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

رزیدنت اویل 4 از نظر بعضی از افراد یکی از برترین عناوین تاریخ بازی های ویدیویی است. به همین علت افراد زیادی منتظر ساخت یک بازسازی از آن هستند. شایعه ساخت آن هم مدت زیادی است که در رسانه پخش شده است. علت اصلی این شایعه ها موفقیت بسیار خوب بازسازی رزیدنت اویل 2 بود. حتی بازسازی رزیدنت اویل 3 هم عرضه شد و توانست خوب عمل کند. پس طبیعی است که شماره بعدی از این مجموعه در حال بازسازی باشد. از طرفی بعضی منابع هم این موضوع را تأیید نموده اند.

شرکت بازی سازی M-Two مسؤول بازسازی رزیدنت اویل

این عنوان در اصل به وسیله شرکت M-Two در حال ساخت بود. این استودیو به وسیله کارمندان قدیمی کپکام ساخته شده است. این افراد بازسازی رزیدنت اویل 3 را هم طراحی کردند. علت اینکه نام این شرکت M-Two است، این است که قرار بود شینجی میکامی به تیم ملحق گردد. او در حال حاضر در قسمت تنگو (Tango) کار می نماید. در کنار میکامی تاتسویا مینامی (Tatsuya Minami) هم در این شرکت حضور خواهد داشت. نکته اینجاست که میکامی قبول نکرد که به تیم M-Two ملحق گردد. به علت اینکه اعتقاد داشت بدون او تنگو از بین می رود. به همین علت کپکام رهبران پروژه بازسازی رزیدنت اویل 2 را روی این پروژه قرار داد.

این طور که به نظر می رسد، کپکام در پی یک بازسازی دقیق نیست. به این معنا که قرار نیست لحظه به لحظه بازی بازسازی گردد. به همین علت بازسازی رزیدنت اویل 4 امکان دارد با نسخه اصلی تفاوت داشته باشد. برای مثال داستان اصلی درباره لئون کندی (Leon S. Kennedy) بود. او یک پلیس تازه کار بوده که وارد یک روستای عجیب می گردد. او در کوشش است تا دشمنان خود را در طول 24 ساعت از بین ببرد. حال بازسازی رزیدنت اویل 4 از همان روستا آغاز خواهد شد. تفاوت اینجاست که بیشتر بازی در شب جریان دارد.

علت این تغییر زمانی هم ترسناک تر شدن بازی است. این موضوع دقیقا از دموی منتشر شده از رزیدنت اویل 4 برداشت شده است. زمانی که این دمو منتشر شد، لئون در یک قلعه تاریک و بزرگ در حال گشت و گذار بود. او باید با تعداد زیادی از دشمنانش مبارزه می کرد. نکته اینجاست که از این دمو بخش های بسیاری وارد عنوان اصلی شدند. بعلاوه بخش هایی هم در بازی اصلی وجود نداشتند. حال امکان دارد که در بازسازی عناصری از این دمو حضور داشته باشد. بعلاوه قرار است نقش بیشتری به کرکترهای جانبی در این بازسازی داده گردد.

تغییراتی در داستان بازی ایجاد خواهد شد

کپکام در کوشش است تا بخش های دیگر بازی را هم تغییر دهد. برای مثال قسمت Assignment: Ada که یک داستان کوتاه است. شخصیت اصلی این داستان ادا وانگ (Ada Wong) رقیب لئون است. نسخه اصلی این بازی برای کنسول گیم کیوب (Gamecube) چندان به این بخش داستانی اهمیت نداد. با این حال به بازیکنان اجازه می داد تا بخش هایی از نقشه را با ادا بگردند. در نسخه پلی استیشن 2 و دیگر نسخه های رزیدنت اویل 4 بخش راه های جدا (Separate Ways) اضافه شد. این بخش نقش بیشتری در داستان بازی داشت. با این حال نسبت به داستان اصلی بازی بسیار ضعیف تر بود.

حال در بازسازی رزیدنت اویل 4 شرکت M-Two میخواهد تا این دو داستان جانبی را باهم ترکیب نموده و آن را توسعه داده است. البته هنوز معین نیست که این بخش به صورت یک بسته الحاقی عرضه خواهد شد یا اینکه در بازی اصلی حضور دارد. با این حال به عنوان یک بسته الحاقی محتوای خوبی را به بازیکنان ارائه خواهد داد.

کپکام امید دارد که در اوایل سال 2022 بازسازی رزیدنت اویل 4 را معرفی کند. با این حال این شرکت در این مدت بسیار ساکت بوده و هیچ اطلاعات خاصی عرضه ننموده است. البته همان طور که گفتیم هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است و تنها چیزی که قطعی است، این است که بازسازی رزیدنت اویل 4 در حال ساخت است.

منبع: Fanbyte.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2067

به "بازسازی خانه: اطلاعات جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل 4 منتشر شد؛ تغییرات داستان و گیم پلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: اطلاعات جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل 4 منتشر شد؛ تغییرات داستان و گیم پلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید