اصلاح ساختار بودجه 1400

به گزارش مجله هدیه، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: با توجه به اینکه منابع در نظر گرفته شده برای درآمدها در بودجه 1400 محدود است، قطعا اصلاحات بسیاری خواهد داشت.

اصلاح ساختار بودجه 1400

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، حمیدرضا حاجی بابایی با تاکید بر اینکه اصلاح ساختار بودجه 1400 قطعی است، گفت: هدف از اصلاح ساختار بودجه، کارآمدتر سازی آن است. نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه بودجه دولت احتیاج به آنالیز های زیادی دارد، اضافه کرد: هنوز در خصوص تایید یا رد این لایحه تصمیمی گرفته نشده، اما قطعا پس از موشکافی کافی تایید یا رد آن انجام می گردد.

وی با اشاره به راه های تامین کسری بودجه دولت، توضیح داد: متناسب با هر موقعیت کشور یکی از روش ها می تواند کارآمدی داشته باشد. نماینده مردم در مجلس یازدهم، با تاکید بر اینکه آنالیز لایحه بودجه 1400 به صورت کاملا کارشناسی و به دور از نگاه سیاسی انجام خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه منابع در نظر گرفته شده برای درآمدها در بودجه محدود است، قطعا اصلاحات بسیاری خواهد داشت.

وی ادامه داد: تمام کوشش ما ایجاد توازن میان درآمد و هزینه در لایحه بودجه با هدف جلوگیری از کسری است تا به این ترتیب بودجه کارآمدی برای سال آینده داشته باشیم. حاجی بابایی با بیان اینکه وابستگی به نفت یکی از ایراداتی است که در آنالیز لایحه بودجه باید رفع گردد، گفت: وابستگی به نفت یا پیش فروش آن روش مناسبی برای جبران کسری بودجه نخواهد بود.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت نیز با اصلاح ساختار بودجه موافق بوده، از اینرو قطعا با همراهی می توان بودجه کارآمدتری را به قانون تبدیل کرد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1439

به "اصلاح ساختار بودجه 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح ساختار بودجه 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید