چرا مجیدی شب دربی از بد بسته شدن استقلال انتقاد کرد؟

به گزارش مجله هدیه، این که استقلال چطور بسته شده موضوع جدیدی نبود که مجیدی شب قبل از دربی مطرح کند. او در آستانه حساس ترین بازی تیمش از وزارت ورزش انتقاد کرده و با زهره هراتیان هم به مشکل خورد به طوری که خانم هراتیان در مصاحبه ای جواب او را داد و افشا کرد که پزشک مورد نظر مجیدی که در جده حضور داشت، دندانپزشک بود. هر چند ساعاتی پس از آن استقلال نیز مدارکی علیه هراتیان رو کرد.

چرا مجیدی شب دربی از بد بسته شدن استقلال انتقاد کرد؟

حالا سوال اینجاست که اگر استقلال بد بسته شده چرا مجیدی قبلاً این مسئله را بازگو نکرد و چرا درست در آستانه دربی حساس پایتخت این مباحث را پیش کشید؟

حتی اگر بپذیریم حرف او درست بوده باید گفت مجیدی با علم و آگاهی کامل جانشین محمود فکری شد و با اینکه می دانست استقلال در چند پست بالانس نیست، قبول مسئولیت کرد، اما اینکه درست در آستانه دربی چنین حرف هایی را مطرح می کند کمی عجیب است و باید دلیلش را از خود فرهاد پرسید.

به هر حال استقلال بازی حساسی با پرسپولیس دارد و نباید به حاشیه برود چرا که نتیجه دربی واقع تعیین نیست و استقلال هم می تواند در این دیدار شانس پیروزی داشته باشد.

عده ای که بدبین هستند می گویند مجیدی این حرف ها را زده تا ناکامی احتمالی تیمش در دربی را جبران کند، اما به هر حال باید دلیل واقعی این حرف ها را از خود سرمربی استقلال پرسید.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1703

به "چرا مجیدی شب دربی از بد بسته شدن استقلال انتقاد کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مجیدی شب دربی از بد بسته شدن استقلال انتقاد کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید