مصوبه معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض نگرانی ما برای آینده را برطرف کرد ، از دکتر روحانی و مونسان تشکر ویژه دارم

به گزارش مجله هدیه، رئیس اتحادیه و هتل ها آپارتمان های استان تهران با اشاره به مصوبه هیئت دولت در مورد معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض گمرکی گفت: این موضوع

مصوبه معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض نگرانی ما برای آینده را برطرف کرد ، از دکتر روحانی و مونسان تشکر ویژه دارم

بهترین تجربه سفر را با سفرهای ادلیا تجربه کنید.

محمدعلی فرخ مهر امروز چهارشنبه 1 اسفند 97 در گفت و گو با خبرنگار مجله هدیه، در باره مصوبه امروز هیئت دولت در مورد معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض گفت: این مصوبه باعث شد تا نگرانی های ما برای آینده برطرف گردد چرا که نگران این موضوع بودیم که اگر بعضی از تجهیزات در هتل ها و تاسیسات گردشگری احتیاج باشد چگونه باید آن ها را با قیمت بالا وارد کنیم.

او اضافه کرد: مصوبه امروز هیئت دولت باعث کاهش قیمت واردات تجهیزات گردشگری می گردد و در واقع یک اقدام ارزشمند برای تامین زیرساخت های گردشگری و رونق این صنعت به حساب می آید.

او با قدردانی از کوشش های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این خصوص گفت: باید از دکتر روحانی و آقای مونسان برای این مصوبه تشکر ویژه کرد.

فرخ مهر در ادامه گفت: ما به عنوان یک ایرانی راضی به این نیستیم که کالایی را از خارج وارد کنیم اما در حوزه تجهیزات و ماشین آلات گردشگری گاهی اوقات بعضی از این تجهیزات مشابه داخلی ندارند از این احتیاجمند وارد کردن این تجهیزات هستیم که مصوبه امروز هیئت دولت باعث می گردد تا فعالان حوزه گردشگری بتوانند با هزینه کمتری این تجهیزات را وارد نمایند.

او اضافه کرد: زمانی که هزینه واردات تجهیزات کاهش یابد به طور حتم هزینه ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نیز کاهش می یابد و شاهد افزایش قیمت ها نیستیم.

رئیس اتحادیه هتل ها و هتل آپارتمان های تهران در ادامه گفت: یکی از موضوعاتی که در مورد تجهیزات گردشگری اهمیت دارد، استاندار بودن آن ها و نیز ایمنی تجهیزات است از این رو وقتی بتوانیم بدون افزایش هزینه تجهیزات گردشگری با استاندارد و ایمنی لازم وارد کنیم، یک یاری مهم به صنعت گردشگری است.

او در انتها صحبت های خود خاطر نشان کرد: مصوبه امروز هیئت دولت اقدام عملی برای حمایت از فعالان صنعت گردشگری است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 284

به "مصوبه معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض نگرانی ما برای آینده را برطرف کرد ، از دکتر روحانی و مونسان تشکر ویژه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبه معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض نگرانی ما برای آینده را برطرف کرد ، از دکتر روحانی و مونسان تشکر ویژه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید