قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019

به گزارش مجله هدیه، به تازگی فهرستی از قابل اعتمادترین برندهای خودرو توسط موسسه تحقیقاتی جی دی پاور منتشر شده که نشان می دهد خودروسازان کره ای گوی رقابت را از خودروسازان آمریکایی و ژاپنی ربوده اند.

قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019

به گزارش خبرنگاران، موسسه تحقیقاتی جی دی پاور (JD Pwer) به تازگی نتایج جدیدترین تحقیقات و آنالیز های خود را درباره رضایت مندی مشتریان از برندهای مختلف خودروهای توسعه داده شده توسط خودروسازان برتر دنیا منتشر نموده است. این فهرست 10 گانه به خوبی بهترین و قابل اعتمادترین برندهای خودرو را در دنیا نشان می دهد که همیشه نام بعضی از خودروسازان در این لیست می درخشد.

بر اساس گزارش بیزینس اینسایدر، این فهرست همچنین به وضوح نشان می دهد که در جلب رضایت مشتریان، شرکت های خودروسازی کره ای از رقبای آمریکایی و ژاپنی خود پیشی گرفته و عملکرد پیروزیت آمیزتری را برای خود به ثبت رسانده اند.

این گزارش که شامل فهرستی از نام های بهترین و قابل اعتمادترین برندهای خودرو در دنیا می گردد، بر اساس میزان رضایت مندی، شکایات و تعداد مشکلاتی که مشتریان و خریداران در 90 روز نخست با آنها روبرو شده اند، تنظیم و منتشر شده است.

1. جنسیس

جنسیس به عنوان یک خودروی کره ای محصول مشترک شرکت های هیوندای و کیاموتورز، توانسته است در صندلی نخست این فهرست جای بگیرد و از سایر برندهای برتر موجود در لیست برترین خودروهای دنیا جلو بزند. جنسیس با رشد قابل توجهی که در سال های اخیر برای خود رقم زده است، پیروز شده است پیشرفت های خوبی در زمینه های مختلف داشته باشد و بدین ترتیب رضایت مشتریان را به خود جلب کند و در راستا درستی پا بگذارد.

این برند با ثبت 63 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو، در مقام نخست این فهرست جای گرفته است.

2. کیا:

دومین برند برتر و قابل اعتمادی که پیروز شده است رضایت و توجه خیل عظیمی از مشتریان خودرو را به خود جلب کند، کیاموتورز است که با ثبت 70 مشکل در هر 100 دستگاه خودرو، صندلی دوم را به خود اختصاص داده است.

3. هیوندای

این برند کره ای نیز توانسته است با ثبت 71 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو، در مقام سوم بایستد و بدین ترتیب سه صندلی برتر و نخست فهرست رده بندی بهترین و قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019 را برای خودروسازان کره ای به ارمغان آورده اند.

4. فورد

چهارمین صندلی در این فهرست رده بندی به یک شرکت خودروسازی آمریکایی تعلق دارد که 83 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو برای آن به ثبت رسیده است. فورد یکی از بزرگترین و محبوب ترین خودروسازان آمریکایی است که سهم قابل توجهی در بازارهای دنیای علی الخصوص منطقه آمریکای شمالی یعنی کانادا و ایالات متحده دارد.

5. لینکلن :

این برند که فراوریکننده خودروهای لوکس و زیرمجموعه شرکت فورد آمریکاست، نیز پیروز شده است با ثبت 84 مشکل در هر 100 دستگاه خودرو، رتبه پنجم جدول رده بندی برترین برندهای خودرو را به خود اختصاص بدهد.

6. شورولت:

این برند آمریکایی نیز که از دیرباز از استقبال بی نظیری از سوی مشتریان در بازارهای دنیای علی الخصوص در منطقه آمریکای شمالی برخوردار بوده و زیرمجموعه جنرال موتورز بوده است، رتبه ششم این فهرست را از آن خود کرد. این در حالیست که 85 مشکل به ازای فراوری و عرضه هر 100 دستگاه خودرو برای آن ثبت شد.

7. نیسان:

این برند ژاپنی که فراوریکننده خودروهای باکیفیت، لوکس و قدرتمندی است و سهم قابل توجهی در بازارهای دنیای دارد، با ثبت 86 مشکل به ازای فراوری هر 100 دستگاه خودرو، در رتبه هفتم این فهرست رده بندی ایستاد.

8. دوج:

دوج نیز به عنوان یک برند آمریکایی دیگر، با ثبت 90 مشکل در هر 100 دستگاه خودروی فراوری و عرضه شده به بازار، در آخرین رتبه این جدول رده بندی نهاده شد.

9. لکسوس:

لکسوس نیز به عنوان برند لوکس ساز زیرمجموعه شرکت تویوتاموتورز ژاپن، با ثبت 90 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو در صندلی نهم و در اصل هم ردیف با خودروهای برند دوج در فهرست مذکور نهاده شده است.

10. تویوتا :

تویوتاموتورز ژاپن نیز که سالهاست یکی از بزرگترین و محبوب ترین شرکت های خودروسازی در دنیا به شمار می رود، همچون دو برند پیشین، با ثبت 90 مشکل به ازای هر 100 دستگاه خودرو در مقام دهم و در واقع هم ردیف با دوج و لکسوس ایستاده است.

آنالیز و تحقیقاتی که اخیرا موسسه جی دی پاور منتشر نموده است، نشان می دهد شکاف بین رضایت مندی مشتریان از خودروهای سدان و شاسی بلند و کیفیت فراوری شرکت های سازنده نسبت به سال های قبل به شدت کاهش یافته و به نظر می رسد این روند نزولی بیشتر از پیش کاهش یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 498

به "قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابل اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید