فرمانده ناجا: چند نفر در ارتباط با آتش سوزی ها بازداشت شدند

به گزارش مجله هدیه، فرمانده ناجا درباره وقوع بعضی آتش سوزی ها در کشور و احتمال عمدی بودن آن ها گفت: بخشی از این اتفاقات غیرعمدی بوده و البته در مواردی هم عمدا آتش سوزی اجرا شده که تعدادی شناسایی و دستگیر شده اند.

فرمانده ناجا: چند نفر در ارتباط با آتش سوزی ها بازداشت شدند

به گزارش فارس، سردار حسین اشتری در حاشیه رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس در جمع خبرنگاران با اشاره به عزم پلیس برای هوشمندسازی گفت: هوشمندسازی پلیس یکی از برنامه های اولویت دار نیروی انتظامی است که پلیس هدایت و رانندگی ناجا باید در این حوزه پیشگام و پیشقدم باشد.

وی با اشاره به اقدامات پلیس هدایت و رانندگی ناجا در راستای هوشمندسازی اضافه کرد: بحمدالله پلیس راهور ناجا در حوزه هوشمندسازی گام های خوبی برداشته که این فرایند باعث تسریع و تسهیل در خدمات دهی و سرعت و دقت در امور می گردد و از طرفی کاهش مراجعات حضوری مردم به مراکز را به دنبال دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع نقل و انتقال الکترونیکی خودرو اشاره و بیان نمود: یکی از اقدامات پلیس راهور برای هوشمندسازی، بحث نقل و انتقال خودرو است؛ اقدام خوبی که به صورت آزمایشی در شرق و غرب تهران کلید خواهد خورد و بر مبنای پیش بینی ما باعث کاهش 85 درصدی مراجعات مردم به مراکز می گردد از طرفی فرایند خدمات دهی، سرعت می یابد.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: در نظر داریم با تهیه زیرساخت های لازم و تامین بستر و سامانه های هوشمند، خدمات مان را به نحو مطلوبی در حوزه هوشمندسازی و الکترونیکی ارائه دهیم.

فرمانده ناجا در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر وقوع بعضی آتش سوزی ها در کشور و احتمال عمدی بودن این دست از اقدامات نیز گفت: نیروی انتظامی و سایر دستگاه های مسؤول در این حوزه، موضوع را آنالیز نموده و فرایند آنالیز ها ادامه دارد؛ بخشی از این اتفاقات غیرعمدی بوده و البته در مواردی هم عمدا آتش سوزی انجام شده که تعدادی شناسایی و دستگیر شده و به زودی نتایج تحقیقات، آنالیز ها و اقدامات پلیس اعلام می گردد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نیروی انتظامی به موضوع مسکن همانند بازار سکه و ارز ورود پیدا می نماید یا خیر؟ خاطر نشان کرد: یکی از وظایف اصلی پلیس امنیت مالی برخورد با مفاسد مالی است و در این حوزه مفسدان مالی را شناسایی و دستگیر می نماید، البته ما در هر حوزه ای متوجه فساد شویم، موضوع را به مسؤولان امر گزارش و با هماهنگی دستگاه قضایی با فساد در هر بخشی برخورد می کنیم و در این زمینه کوتاه نمی آییم.

فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی درباره سفر های مردم با توجه به تعطیلات تابستان پیش رو و موضوع کرونا بیان کرد: به هموطنان توصیه می کنم مصوبات ستاد ملی کرونا را جدی بگیرند و به موضوعات مورد تاکید، توجه نمایند چرا که مصوبات برای تامین سلامت مردم است.

وی در خاتمه از مردم بابت همکاری با پلیس در تمام ایام تشکر و قدردانی کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1118

به "فرمانده ناجا: چند نفر در ارتباط با آتش سوزی ها بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده ناجا: چند نفر در ارتباط با آتش سوزی ها بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید