خبرنگاران سندرز در نوادا بایدن را پشت سر گذاشت

به گزارش مجله هدیه، تهران- خبرنگاران- آمارهای اولیه نشان می دهد که برنی سندرز توانسته فاصله زیادی با جو بایدن رقیب سرسخت خود در انتخابات درون حزبی دموکراتها در ایالت نوادا بدست آورد.

خبرنگاران سندرز در نوادا بایدن را پشت سر گذاشت

تارنمای هیل بامداد روز یکشنبه نوشت: براساس آخرین نتایج انتخابات درون حزبی، سندرز نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا توانسته با کسب 364 رای در صندلی اول قرار بگیرد.

براساس این گزارش، بعد از سندرز، جو بایدن دیگر نامزد برجسته حزب دموکرات در انتخابات 2020 با کسب 129 رای در صندلی دوم واقع شده است و تام استایر میلیاردر و فعال لیبرال نیز با کسب 60 رای در صندلی سوم قرارداد.

پیش از این ای بی سی نیوز گزارش داد که نتایج نظرسنجی ها نشان می دهد که سندرز نامزد پیشروی انتخابات درون حزبی دموکراتها از صندلی قدرتمندی در ایالت نوادا برخوردار است و می تواند پیروز سومین ایستگاه رقابت نامزدهای دموکرات باشد.

براساس این نظرسنجی ها، از هر 10 نفر از اعضای انجمن های حزبی 6 نفر از سیستم خدمات درمانی که برنی سندرز آن را تبلیغ و نمایندگی می نماید حمایت می نمایند.

شبکه ای بی سی نیوز می گوید، 62 درصد رای دهندگان از سیستم خدمات درمانی که سندرز وعده داده است حمایت می نمایند و 43 درصد نیز گفته اند که مساله خدمات درمانی و سلامت از مسائل اصلی است که هنگام رای دادن به یک نامزد به آن توجه می نمایند.

در بهمن ماه نیز برنی سندرز توانسته بود در انتخابات درون حزبی در ایالت آیووا در رقابت با دیگر رقبای دموکرات پیروز گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 869

به "خبرنگاران سندرز در نوادا بایدن را پشت سر گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سندرز در نوادا بایدن را پشت سر گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید