حاشیه های کاروان المپیک تمامی ندارد، بفرمایید کت و شلوار!

به گزارش مجله هدیه، صحبت هایی در مورد اهدای کت و شلوار کاروان کشورمان در المپیک به روسای فدراسیون ها شنیده شده که جای تعجب دارد.

حاشیه های کاروان المپیک تمامی ندارد، بفرمایید کت و شلوار!

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس ، کمتر از یک ماه دیگر به آغاز بازیهای المپیک توکیو زمان به جای مانده اما هنوز از لباس کاروان اعزامی کشورمان رونمایی نشده؛ این در حالی است که بسیاری از کشورها حتی به صورت آنلاین از لباس خود در المپیک رونمایی نموده اند.

در حالی که گفته شده لباس مردان در این بازی ها کت و شلوار سرمه ای و لباس زنان هم به رنگ فیروزه ای است، هنوز تعیین نیست چه زمانی از این لباس ها رونمایی خواهد شد. در واقع یک سردرگمی و بی برنامگی به صورت وضوح دیده می گردد.

نکته ای که در این بین مطرح شده، این است که کمیته ملی المپیک میخواهد علاوه بر کاروان کشورمان در المپیک، این لباس ها را به افراد دیگری هم هدیه دهد که هیچ ربطی به کاروان اعزامی ندارند.

شنیده شده، در صورتی که همه اعضای کاروان تامین شوند و لباسی اضافه باشد که براساس اخبار دریافتی اینگونه هم هست، آن را بین اعضای مجمع که شامل روسای فدراسیون ها می گردد، توزیع خواهند کرد که در حال اجرایی شدن است. البته تعیین نیست این کار با چه هدفی صورت خواهد گرفت؛ اما آنچه تعیین است اینکه این لباس ها مخصوص کاروان اعزامی طراحی شده و دلیلی برای توزیع آن بین روسای فدراسیون ها وجود ندارد. چرا بایستی اعضای مجمع چنین هدیه ای دریافت داشته باشند و این پاداش چه اقدامی است؟

اینکه چرا بایستی چنین بذل و بخشش هایی در کمیته ملی المپیک صورت گیرد، ابهامی است که هنوز پاسخی نداشته و شائبه برانگیز هم بوده است. بایستی پرسید که چرا چنین اتفاقی روی می دهد و اساسا چرا باید منابع کاروان المپیک صرف امور دیگری گردد؟ البته، این شائبه ها و حاشیه ها در عملکرد کمیته ملی المپیک بسیار جدی است و هر روز ابعاد جدیدی هم پیدا می نماید.

کاروان ورزشی ایران تا به امروز 67 سهمیه المپیک کسب نموده است. هنوز فهرست کاروان اعزامی و تعداد نفرات شرکت کننده در المپیک تعیین نشده است اما در این مدت اخیر حواشی زیادی دامنگیر کاروان و کمیته بوده به طوری که در مورد اعزام بعضی نفرات اضافی هم انتقاداتی انجام شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1773

به "حاشیه های کاروان المپیک تمامی ندارد، بفرمایید کت و شلوار!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های کاروان المپیک تمامی ندارد، بفرمایید کت و شلوار!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید