برقراری روابط بانکی بین ایران و اندونزی

به گزارش مجله هدیه، خبرنگاران: وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت گسترش بیش از پیش تعاملات تجاری و صنعتی ایران و اندونزی، برقراری روابط بانکی فی مابین دو کشور را مورد تاکید قرار داد.

برقراری روابط بانکی بین ایران و اندونزی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از شاتا ؛ محمد رضا نعمت زاده در دیدار با وزیر هماهنگ کننده امور مالی اندونزی با اشاره به ضرورت تعمیق و بسط روابط مالی و تجاری دو کشور اضافه کرد: دو کشور بزرگ جمهوری اسلامی ایران و اندونزی ظرفیتهای بسیار زیادی برای همکاری دارند .

وی توضیح داد: در سال اخیر به دلیل تحریم ها و فشارهای خارجی حجم مبادلات تجاری دو کشور کاهش پیدا نموده اما امیدواریم این حجم با گسترش تعاملات افزایش پیدا کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه، با اشاره به اینکه برای توسعه روابط تجاری باید از سطح روابط بانکی مناسب نیز برخوردار باشیم اضافه کرد: دو کشور می توانند شرکای خوبی در بخش تجارت باشند.

وی تاکید نمود: در دیدار روسای جمهور هر دو کشور، برقراری روابط بانکی به عنوان یکی از موضوعات حائز اهمیت مطرح شد که امیدوار هستیم سفر شما به ایران موجب تسریع این اقدام گردد.

نعمت زاده همچنین به زمینه های مختلف صنعتی و تجاری برای همکاری های گسترده تر ایران و اندونزی اشاره نمود و گفت: چگونگی توسعه همکاریها و تعاملات دو کشور در دیدارهای دو طرف آنالیز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی که در پی این سفر به ایران شکل گرفته است جمع بندی و نتایج حائز اهمیتی را به دنبال داشته باشد.

همچنین دراین دیدار صوفیان جلیل ، وزیر هماهنگ کننده امور مالی اندونزی نیز ضمن ابراز خرسندی از گسترش روابط دو کشور به برقراری هر چه بیشتر روابط تجاری و مالی تاکید نمود.

وی گفت: اراده و تمایل رهبران دوکشور بر گسترش همکاری های مالی است.

لازم به ذکر است دراین دیدار زمینه های مختلف همکاری موردبحث و گفتگو وزرای دو کشور ایران و اندونزی نهاده شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 373

به "برقراری روابط بانکی بین ایران و اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری روابط بانکی بین ایران و اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید