برخورد با افراد فرصت طلب در بازار ضروری و اجتناب ناپذیر است

به گزارش مجله هدیه، خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان، بر برخورد جدی با افراد فرصت طلب در بازار تاکید نمود و گفت: در بازار علاوه بر نظارت مستمر و تداوم بازرسی ها باید با فرصت طلبان برخورد جدی گردد.

برخورد با افراد فرصت طلب در بازار ضروری و اجتناب ناپذیر است

از وبلاگ وردپرس دیدن فرمایید.

بهمن مرادنیا امروز(18آذر) در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی استان کردستان ضمن بازدید از همه حوزه ها در جریان چگونگی آنالیز پرونده های مرتبط با تخلفات نهاده شد و اظهارکرد: بیشتر پرونده هایی که به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می گردد مرتبط با قاچاق است.

وی با بیان اینکه بعضی پرونده های مرتبط با قاچاق، پرونده های در مقیاس کوچک هستند و افراد مرتبط با آن صرفا به قصد امرار معاش به آن روی آورده اند، گفت: در آنالیز این پرونده ها ضروری است بیشترین رافت اسلامی و کمترین جریمه های ممکن برای اشخاص اعمال گردد، اما در پرونده های بزرگ و قاچاق سازمان یافته برخورد جدی ضروری است.

استاندار کردستان، به افزایش قیمت بنزین در کشور اشاره نمود و گفت: این امر به فرصتی برای افراد فرصت طلب و سودجو تبدیل شده تا به بهانه آن قیمت کالاها را افزایش دهند که به هیچ رو منطقی نیست.

مرادنیا اعلام کرد: در بازار علاوه بر نظارت مستمر و تداوم بازرسی ها باید با فرصت طلبان برخورد جدی گردد.

وی تاکید نمود: با توجه به نزدیک شدن به انتها سال و پایین بودن درآمد مردم استان نباید اجازه دهیم قیمت اجناس و کالاها خودسرانه و توسط بعضی سودجویان افزایش پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 658

به "برخورد با افراد فرصت طلب در بازار ضروری و اجتناب ناپذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد با افراد فرصت طلب در بازار ضروری و اجتناب ناپذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید