ادعای ترامپ درباره خشونت اون

به گزارش مجله هدیه، به گزارش خبرنگاران به نقل از یورو نیوز، باب وودوارد رد کتاب جدید خود با نام خشم به نقل از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نوشته است که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پس از اعدام شوهر عمه اش جسد سر بریده شده او را به نمایش گذاشته بود.

ادعای ترامپ درباره خشونت اون

در کتاب جدید باب وودوارد به نام خشم (Rage) به نقل از دونالد ترامپ آمده است که رهبر کره شمالی جسد سر بریده جانگ سونگ تائک، از مقامات ارشد حکومت و شوهر عمه خود را برای دیگر مقامات به نمایش گذاشته بود.

کتاب خشم قرار است روز 15 سپتامبر (25 شهریور) منتشر شود. باب وودوارد، در دوران زمامداری ریچارد نیکسون، رئیس جمهوری اسبق آمریکا خبرنگار تحقیقی روزنامه واشنگتن پست بود و در افشای رسوایی واترگیت و استعفای ریچارد نیکسون نقش کلیدی داشت.

جانگ سونگ تائک در سال 2013 میلادی از مقامش برکنار شد و سپس به اتهام خیانت و فساد مالی اعدام شد.

دونالد ترامپ در گفتگو با باب وودوارد در مورد کیم جونگ اون گفته است: او شوهر عمه اش را کشت و جسد را روی پله ها گذاشت.

به نظر می رسد اشاره رئیس جمهوری آمریکا به پله های ساختمانی است که دیگر مقامات کره شمالی از آن استفاده می کرده اند. دونالد ترامپ افزوده است: سر از تن جدا شده بود و روی سینه گذاشته شده بود.

رئیس جمهوری آمریکا افزوده است: کیم همه چیز را به من می گوید. او همه چیز را به من گفت.

کره شمالی تا به امروز اشاره ای به نحوه اعدام جانگ سونگ تائک که همسر خواهر کیم جونگ ایل، رهبر پیشین کره شمالی بود نکرده است. با این حال پیش از این در چند گزارش آمده بود که این مقام ارشد کره شمالی با شلیک ضدهوایی اعدام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1259

به "ادعای ترامپ درباره خشونت اون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای ترامپ درباره خشونت اون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید