پیشنهاد سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس، دو پیشکسوت توهین کردند!

به گزارش مجله هدیه، مسعود تابش در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره برگزار نشدن بازی پرسپولیس و سپاهان و اینکه پرسپولیسی ها می گویند بازی باید با نتیجه 3 بر صفر به سود آنها اعلام گردد، گفت: خب آنها می گویند باید بازی 3 بر صفر گردد و ما هم می گوییم نباید اینطور باشد. بازی باید یک زمان دیگر برگزار گردد. تیم ما به خاطر ازدحام مقابل هتل برای حضور در استادیوم به مشکل خورد ولی در نهایت نیروی انتظامی راه را باز کرد.

پیشنهاد سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس، دو پیشکسوت توهین کردند!

لباس ها در رختکن بود نه اتوبوس

وی اضافه کرد: فاصله زمانی هتل کوثر تا استادیوم نقش دنیا در صورت نبود ترافیک 30 تا 45 دقیقه است. وقتی به استادیوم رسیدیم بازیکنانمان سریع به رختکن رفتند تا لباسشان را عوض نمایند. متاسفانه آقای سهیل مهدی (سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ) می گفت بازیکنان باید لباسشان را در اتوبوس عوض می کردند در حالی که لباس ها چهار تا پنج ساعت قبل از مسابقه به استادیوم می رود و در رختکن قرار می گیرد.

بازیکنان سپاهان در خَم راهرو گرم کردند!

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید نمود: تیم ما حدود ساعت 16:25 وارد استادیوم شد. من همان موقع کنار زمین رفتم و دیدم مسئولان دارند تیم پرسپولیس را به رختکن راهنمایی می نمایند. بازیکنان سپاهان هم سریع به رختکن رفتند تا لباسشان را عوض نمایند و در همان راهرو مشغول گرم کردن شدند. آقای مرادی ناظر بازی می گوید بازیکنان سپاهان را ندیده است. ایشان حق دارد. در راهرو استادیوم یک خَم وجود دارد که بازیکنانمان برای اینکه در دید نباشند، آنجا گرم می کردند!

پرسپولیس اراده ای برای بازی نداشت

تابش ادامه داد: در حالی که بازیکنان پرسپولیس به رختکن رفته بودند و حاضر نبودند بیرون بیایند. این را به چشم خودمان دیدیم. آقایان (پرسپولیسی ها) اراده ای برای برگزاری بازی نداشتند. به هر حال شرایطی ایجاد شده بود و می خواستند از آن استفاده نمایند. چطور برای بازی فینال جام حذفی به خاطر پرسپولیس مسابقه چهار ساعت به تعویق افتاد؟

اگر فینال جام حذفی فرق می کرد این بازی هم فرق می کرد!

وی درباره اینکه در فینال جام حذفی پرسپولیس میزبان نبوده و مدیریت سکوها ارتباطی به این تیم نداشته است، یادآور شد: اگر آن بازی فرق می کرد، این مسابقه هم فرق می کرد! ما میزبان بودیم و می توانستیم حمایت ، 50 - 60 هزار نفر را داشته باشیم. تمام شرایط مسابقه را فراهم کردیم و اگر نمی خواستیم بازی کنیم، اصلا مقدماتش را فراهم نمی کردیم.

بازیکنان پرسپولیس با پرخاشگری نمی خواستند بازی کند

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: فیلم گرم کردن بازیکنان ما و آمادگی آنها برای حضور در زمین موجود است. تا وارد استادیوم شدیم، پرسپولیس از زمین خارج شد و حاضر نبودند به زمین بیایند. آقای مرادی هم می تواند شهادت بدهد که برخی از بازیکنان پرسپولیس با پرخاشگری و ضرب و شتم اعلام کردند به زمین نمی فرایند.

بازی باید یک روز دیگر برگزار گردد

تابش همچنین اظهار کرد: چرا باید نتیجه بازی 3 بر صفر به سود پرسپولیس گردد؟ از نظر ما این مسابقه باید یک روز دیگر برگزار گردد. ان شاءالله که ویروس کرونا هم رد می گردد و بازی را یک زمان دیگر برگزار می نمایند.

پیروانی به قلعه نویی توهین کرد

مدیرعامل سپاهان در بخش دیگری از صحبت هایش به اظهارات افشین پیروانی در برنامه تلویزیونی شب گذشته علیه امیر قلعه نویی اشاره نمود و گفت: سواد آدم ها به تعداد سال هایی که درس خوانده، نیست. پیروانی با آن حرفش توهین نموده است و نباید چنین چیزی می گفت. معمولا حربه این آدم ها این است که به دیگران توهین نمایند.

واکنش به اظهارات مهرداد میناوند

تابش همچنین بدون نام بردن از مهرداد میناوند در واکنش به پست اینستاگرامی وی در ارتباط با اصفهان و تیم سپاهان، گفت: یکی از پرسپولیسی های سابق اراجیفی گفته بود که همه او را می شناسند و نیازی به معرفی ما نیست. او به مردم اصفهان و سپاهان توهین نموده بود ولی همه شخصیت و شان ایشان را می شناسند. او کاملا شناخته شده است بخصوص گذشته اش. ما سعی می کنیم به کسی توهین نکنیم و در خصوص باشگاه خودمان حرف بزنیم. متاسفانه اخیرا زیاد می بینیم که عده ای برای اینکه خودشان را بزرگ نمایند، دیگران را کوچک می نمایند.

امیدوارم تصمیم فدراسیون عادلانه باشد

مدیرعامل باشگاه سپاهان در انتها درباره اینکه چه سرنوشتی در انتظار نتیجه این مسابقه خواهد بود، گفت: ابتدا باید فدراسیون تصمیمش را اعلام کند. ما حتی با آقای بهافرایند رئیس سازمان لیگ تماس گرفتیم و گفتیم که ممکن است چند دقیقه دیرتر برسیم. خدا شاهد است که آماده بازی بودیم. امیدوارم که فدراسیون هم تصمیم عادلانه ای بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 876

به "پیشنهاد سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس، دو پیشکسوت توهین کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد سپاهان در خصوص بازی با پرسپولیس، دو پیشکسوت توهین کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید