پذیرش دانشجو در 124 رشته در دانشگاه پیغام نور استان تهران

به گزارش مجله هدیه، رییس دانشگاه پیغام نور استان تهران گفت: ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه شروع شده که طی آن دانشگاه پیغام نور استان تهران در 124 رشته تحصیلی دانشجو می پذیرد.

پذیرش دانشجو در 124 رشته در دانشگاه پیغام نور استان تهران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، غلامرضا بخشی خانیکی گفت: ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور نوبت بیست و یکم از 5 آذرماه شروع شده است متقاضیان می توانند تا 12 آذرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی با اشاره به ارائه رشته جدید در استان تهران اضافه کرد: در بیست و یکمین نوبت آزمون فراگیر، دانشگاه پیغام نور برای اولین بار در رشته روانشناسی اجتماعی در مرکز تهران جنوب دانشجو می پذیرد، در استان تهران در 124 رشته تحصیلی به وسیله این آزمون دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می گردد.

خانیکی گفت: آزمون این دوره 17 بهمن ماه برگزار خواهد شد، اما با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در نهایت تاریخ برگزاری آن با توجه به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا ممکن است تغییر کند.

رئیس دانشگاه پیغام نور استان تهران دوره فراگیر را گزینه مناسب علاقمندان به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد مطرح نمود و گفت: داوطلبان بدون استرس کنکور با مطالعه منابع معرفی شده در هر رشته در این آزمون شرکت می نمایند و پذیرفته شدگان از ترم دوم وارد دانشگاه می شوند. بدین معنا که دروس دوره دانش پذیری آن ها که در آزمون فراگیر مورد سنجش قرار می گیرد و به عنوان ترم اول محسوب می گردد.

خانیکی با اشاره به تمهیداتی که دانشگاه پیغام نور در دوران شیوع کرونا برای دانشجویان در نظر گرفته است گفت: در این ایام تمام کلاس های آموزشی و آزمون های انتها ترم به صورت الکترونیکی برگزار می گردد، همچنین تمام امور ثبت نام پذیرفته شدگان مهر نیز به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام شد.

وی با عنوان اینکه این دانشجویان از تمام تسهیلات و مزایای دانشگاه مانند دیگر دانشجویان برخوردار خواهند بود، توضیح داد: مدرک دوره های فراگیر کارشناسی ارشد، طول دوره تحصیل، تعداد واحد ها و همچنین میزان برخورداری دانشجویان از تسهیلات وام، کالا کارت و دیگر خدمات دانشگاه هیچ تفاوتی با دیگر دانشجویان نخواهد داشت و به صورت یکسان است. همچنین داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات خود درباره آزمون فراگیر به پورتال دانشگاه پیغام نور استان تهران به نشانی http://tehran.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

به گزارش ایرنا، دانشجویانی که به وسیله آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام نور پذیرفته می شوند تمام تسهیلات سایر دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد را دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1391

به "پذیرش دانشجو در 124 رشته در دانشگاه پیغام نور استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش دانشجو در 124 رشته در دانشگاه پیغام نور استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید