جابجایی فوتبال پرسپولیس، مهاجم پرسپولیس در انتظار تصمیم یحیی خبرنگاران

به گزارش مجله هدیه، آرمان رمضانی از نظر روحی در شرایط خوبی نیست و نمی داند در ادامه فصل برای پرسپولیس بازی خواهد کرد یا نه.

جابجایی فوتبال پرسپولیس، مهاجم پرسپولیس در انتظار تصمیم یحیی خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهاجم بلند قامت پرسپولیس اگرچه می داند در لیست نفرات مورد نظر یحیی گل محمدی نیست، اما همچنان در انتظار تصمیم نهایی کادر فنی پرسپولیس است.

آرمان رمضانی که در ابتدای فصل جاری و با نظر مستقیم یحیی گل محمدی پرسپولیسی شد، از همان ابتدا نتوانست مثل بقیه بازیکنان خودش را با گل محمدی همراه کند و به همین دلیل تعداد دقایقی که به میدان رفته حتی از مهدی خانی هم کمتر است. از این رو پیش بینی این موضوع که یحیی گل محمدی به هر دلیلی (چه فنی، چه غیرفنی) تمایلی به استفاده از رمضانی ندارد، کاملا بدیهی است. اما موضوع زمانی جالب می شود ک

به نظر می رسد آرمان رمضانی منتظر است از سوی کادر فنی پرسپولیس در مورد او تصمیم گیری شود. البته هم مطهری و هم گل محمدی در مصاحبه هایی که داشته اند تاکید کرده اند لیست مازاد ندارند، اما تردیدی نیست اگر پرسپولیس پیروز به جذب بازیکنی شود، رمضانی در لیست مازاد قرار خواهد گرفت. در تایید این مطلب همین موضوع کافی است که گل محمدی در گفتگویی که با هر مربی برای تعویض بازیکن داشته، از آرمان رمضانی و آریا برزگر به عنوان اولین گزینه هایش برای معاوضه بازیکن بین دو باشگاه نام برده است.

رمضانی نیز اگرچه در جریان این اخبار قرار گرفته و به شدت نیز از نظر روحی افت کرده، اما همچنان در انتظار تصمیم نهایی گل محمدی است و هم چنان عقیده دارد اگر فرصت هایی که در اختیار آل کثیر، عبدی و حتی امید عالیشاه قرار گرفته، در اختیار او قرار می گرفت و برای چند بازی پیاپی در ترکیب اصلی به میدان می رفت، امروز وضعیتی کاملا متفاوت داشته و بی تردید نامش در لیست گلزنان پرسپولیس قرار داشت.

ه رمضانی در تماس هایی که برخی از مربیان لیگ برتری برای جذب او داشته اند، به هیچکدام جواب مثبت نداده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1575

به "جابجایی فوتبال پرسپولیس، مهاجم پرسپولیس در انتظار تصمیم یحیی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی فوتبال پرسپولیس، مهاجم پرسپولیس در انتظار تصمیم یحیی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید