فیلم ، لحظه کشیدن پلیس آمریکا با خودرو در فلوریدا

به گزارش مجله هدیه، مردی که پلیس فلوریدا را با خودرو 30 متر روی زمین کشاند بازداشت و متهم به قتل شد. سخنگوی پلیس فلوریدا گفت که کریستوفر استفان لوئیز 19 ساله به تلاش برای انجام قتل درجه اول متهم شده است.

فیلم ، لحظه کشیدن پلیس آمریکا با خودرو در فلوریدا

وی در توضیح ماجرای رخ داده، اضافه نمود: لوئیز مسافر خودرویی بود که روز چهارشنبه 19 ژوئن از ایست بازرسی اورلاندو فرار کرد اما با رسیدن قطار، راه بسته و راننده مجبور به توقف خودرو شد. سپس راننده از اتومبیل پیاده شد و پا به فرار گذاشت اما پس از اینکه قطار کاملا رد شد، برگشت و تلاش کرد سوار خودرویش شود. هنوز راننده سوار اتومبیل نشده بود که ویکتور ریورا از نیروهای پلیس با چنگ زدن به او می خواست مانع اش شود.

سخنگوی پلیس فلوریدا در ادامه گفت: در این هنگام لوئیز که در صندلی کنار راننده نشسته بود به پشت فرمان آمد و خودرو را به حرکت درآورد و هر دو مرد را که به در اتومبیل آویزان بودند تا مسافت 30 متری روی زمین کشاند. راننده اصلی خودرو توانست در نهایت وارد خودرو شود و آقای ریوارا نیز خودرو را رها کرد که برود.

این افسر پلیس به خاطر جراحت سطحی به بیمارستان منتقل شد.

در نهایت پلیس توانست لوئیز را بازداشت کند و در عین حال راننده خودرو هم متهم به فرار از دست پلیس، مقاومت بدون خشونت، سرعت زیاد و رانندگی با گواهینامه فاقد اعتبار شد.

6161

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 228

به "فیلم ، لحظه کشیدن پلیس آمریکا با خودرو در فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، لحظه کشیدن پلیس آمریکا با خودرو در فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید