عرضه بازی Unknown 9: Awakening تا پاییز سال جاری با تاخیر روبرو شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید

به گزارش مجله هدیه، بازی سوم شخص و داستانی ناشناخته 9: رستاخیز (Unknown 9: Awakening) حدود 3 سال پیش معرفی گردید. این بازی قرار بود برای کنسول های نسل هشتم و نهم عرضه شده و برای کاربران کامپیوتر هم به وسیله فروشگاه استیم در دسترس باشد. حال اینطور که به نظر می رسد شرکت سازنده عرضه بازی ناشناخته 9 را با تأخیر روبرو نموده است.

عرضه بازی Unknown 9: Awakening تا پاییز سال جاری با تاخیر روبرو شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید

بازی ناشناخته 9 قرار بود تابستان سال جاری در دسترس کاربران قرار بگیرد. حال شرکت سازنده اعلام نموده که این بازی داستانی قرار است دیرتر از زمانی که مقرر شده بود عرضه گردد و هواداران باید پاییز سال جاری منتظر این بازی باشند. اینطور که به نظر می رسد شرکت سازنده بازی ناشناخته 9 احتیاج به زمان بیشتری برای کامل کردن این بازی داشته است.

در بازی ناشناخته 9 کاربران در یک دنیای بسیار خاص و اسرار آمیز قرار می گیرند. شما باید کوشش کنید تا اسرار دنیای بازی را کشف نموده و از طرفی در آن به گشت و گذار بپردازید. دنیای بایز نشناخته 9 بسیار خاص طراحی شده و از طرفی داستان قدرتمندی دارد. در اصل شرکت سازنده تمرکز خود را روی داستان بازی گذاشته تا بازی ناشناخته 9 نسبت به عناوین دیگر عرضه شده در این مدت، متمایز باشد.

در بازی ناشناخته 9 شما در نقش هارونا (Haroona) هستید. هارونا یک کوئستور (Quaestor) بوده که توانایی سفر به بُعدهای دیگر را دارد. این بُعدها با چیزی که در آن زندگی می نماید تداخل داشته و در نتیجه رازهای زیادی را افشا می نمایند. هدف هارونا این است که به یک دانش پنهان دست پیدا کند. این دانش به او قدرت بسیار زیادی داده ولی مسئولیت بسیار زیادی برای او دارد. همینطور اینکه در پی این دانش گشتن باعث شده تا هارونا مورد هدف یک گروه قرار بگیرد.

در بازی ناشناخته 9، شخصیت پردازی اهمیت بسیار زیادی دارد. به هرحال این بازی در سبک داستانی و ماجراجویی بوده و در نتیجه کاربران آزادی عمل زیادی مثل بازی های نقش آفرینی ندارند. با این حال کاربران از لحاظ گرافیکی، شخصیت پردازی و داستان با یک تجربه بسیار خاص روبرو هستند که هدف شرکت سازنده هم همین موضوع است.

چیزی که بازی ناشناخته 9 را مجذوب کننده می نماید، مبارزات آن است. در این بازی شما به طور مستقیم وارد جنگ نشده و از طرفی باید دشمنان خود را کنترل کنید. بازی یک سبک بسیار خاص از مبارزه را به کاربران ارائه داده و این سبک چیزی نیست که در عناوین دیگر وجود داشته باشد. همینطور اینکه دنیای بازی به شکلی طراحی شده تا با روند داستان و گیم پلی بازی سازگاری داشته باشد. به همین علت کاربران به شدت درگیر آن خواهند شد.

هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای بازی ناشناخته 9 اعلام نشده ولی این بازی پاییز سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 خرداد 1403 بروزرسانی: 30 خرداد 1403 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2358

به "عرضه بازی Unknown 9: Awakening تا پاییز سال جاری با تاخیر روبرو شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه بازی Unknown 9: Awakening تا پاییز سال جاری با تاخیر روبرو شد؛ تریلر داستانی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید