سرقت یک میلیاردی از ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت

به گزارش مجله هدیه، سرهنگ شمشایی فرد از دستگیری یکی از سارقان ساختمان پزشکان به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال خبر داد.

سرقت یک میلیاردی از ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش ، سرهنگ حسین شمشایی فرد رئیس کلانتری 161 ابوذر گفت: دو ماه پیش مدیر ساختمان پزشکان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی، ماموران کلانتری 161 ابوذر را در جریان سرقت 10 فقره دینام کولر و یک دستگاه سونوگرافی و دستگاه تشخیص ضربان قلب جنین قرار می دهد که با مراجعه تیمی از ماموران کلانتری به نشانی اعلامی مشخص شد که خبر صحت دارد.

این مقام انتظامی گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت سارق یا سارقان بدون تخریب در ساختمان وارد ساختمان شده و با اطمینان از حضور پزشکان پس از سرقت از محل گریخته است.

وی عنوان داشت: در گام بعد از تحقیقات میدانی ماموران کلانتری به دست آوردند که سارقان 4 نفره بوده و با یک دستگاه خودروی سواری سرقت را مرتکب و در پایش های انتظامی مالک خودرو شناسایی شد.

شمشایی فرد با اشاره به اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که مالک خودرو سابقه دار بوده و در مجموع به مدت 4 سال در زندان سپری کرده است، ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی در محدوده کلانتری شناسایی و نتیجه تحقیقات اجرا شده به مرجع قضائی منعکس شد.

کلانتر محله ابوذر اضافه کرد: باهماهنگی های قضائی اولین متهم پرونده صبح روز گذشته در مخفیگاهش دستگیر و به سرقت تجهیزات ساختمانی و پزشکی از محل مذکور با همکاری سه همدستش اعتراف کرد.

این مقام پلیسی گفت: متهم در تحقیقات پلیسی اظهار کرد: در حرفه تعمیر تجهیزات و سرما و برودت ساختمان مهارت دارمو به همراه دوستانش به درخواست مدیر ساختمان برای تعمیر سیستم گرمایشی ساختمان پزشکان مشغول به کار شدیم و مدیر ساختمان برای سهولت رفت و آمد ما، کلید ساختمان را در اختیار ما قرار داد و زمانیکه پزشکان در ساختمان حضور نداشتند مدتی مشغول به کار بویدم.

شاکی در ادامه گفت: پیشنهاد سرقت از ساختمان توسط همدستانم مطرح ودر فرصت مناسبی از روی کلید ها کپی تهیه و سپس بعد از تمام کار، محل را ترک و کلید های اصلی را تحویل مدیر ساختمان دادیم.

چند روزی سپری شد تا اینکه شب حادثه به ساختمان مراجعه و دینام و تجهیزات پزشکی را سرقت کردیم.

وی اعلام کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی دینام و سایر اموال سرقتی از قبیل باطری، باند و ضبط خودرو کشف و متهم در کلانتری به 5 فقره سرقت از ساختمان های پزسکی و 10 فقره سرقت لوازم خودرو با همکاری سه تن از همدستانش اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 161 ابوذر با بیان اینکه با دستور قضائی سارق مذکور در اختیار کلانتری واقع شده است، اضافه کرد: شناسایی و دستگیری سایر متهمان در دستور کار پلیس واقع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 دی 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 631

به "سرقت یک میلیاردی از ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت یک میلیاردی از ساختمان پزشکان در جنوب پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید