سربازی برای بعضی ها خوب است؛ مرد بار می آیند، وحید امیری سرباز فراری نیست، سرباز های استقلال زودتر بروند که اضافه خدمت نخورند

به گزارش مجله هدیه، پیشکسوت پرسپولیس گفت: وحید امیری نه تنها سرباز فراری نیست بلکه به موقع خدمتش را هم انجام می دهد ولی فعلاً استقلالی ها بروند که بیشتر از این غیبت نخورند.

سربازی برای بعضی ها خوب است؛ مرد بار می آیند، وحید امیری سرباز فراری نیست، سرباز های استقلال زودتر بروند که اضافه خدمت نخورند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، وحید قلیچ دروازه بان اسبق پرسپولیس در گفتگو با خبرورزشی، درباره نامه قطعی حوزه نظام وظیفه درباره سرباز بودن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند همچنین ادعای طرفداران استقلال مبنی بر مشمول بودن وحید امیری اظهاراتی را مطرح نمود:

این روزها موضوع سربازی به شکل خیلی جدی از سوی طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس دنبال می شود. نظر شما چیست؟

هر کسی سرباز است باید برود و پابچسباند. خدمت سربازی برای همه پسرهای ایرانی اجباری است مگر آنهایی که عذر پزشکی یا معافیت کفالت داشته باشند. این ها را هر ایرانی می داند و از آن خبر دارد.

اما استقلالی ها معتقدند بازیکنانشان ملی پوش هستند و باید معافیت بگیرند؟

اگر ملی پوش بودند که به این شرایط دچار نمی شدند. تازه اگر ملی پوشان باشند می توانند از تیم فجر یا هر تیم نظامی دیگری که هستند بفرایند و به تیم ملی خدمت کنند. دستشان هم درد نکند. البته اگر دعوت شدند! ولی فعلاً باید بفرایند تا بچسبانند که بیشتر از این غیبت و اضافه خدمت نخورند. من که از اول می گفتم کسی نمی تواند قانون را دور بزند.

در این مدت طرفداران استقلال به شدت روی وحید امیری اصرار دارند که او هم سرباز است؟

وحید امیری خودش هم گفته به موقع سربازی اش را خواهد رفت ولی فعلاً معافیت دارد. وحید مرد و مردانه به سربازی می رود و سرباز فراری هم نمی شود. امیری هم درسش را خوانده، هم فوتبالش را در جام جهانی بازی کرده و هم به موقع سربازی اش را می رود. البته اگر بگویند برو، می رود. پرسپولیسی ها ترسی از سربازی رفتن ندارند. اتفاقا سربازی رفتن برای برخی ها خوب است چون می فرایند آن جا و مرد بار می آیند. دوران سربازی برای برخی ها واجب است (خنده) خوب است که بفرایند تا برای ادامه زندگی شان آماده شوند.

درباره مهدی ترابی و برخی دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم صحبت هایی در این باره مطرح است؟

قشنگ معلوم است به آقایان فشار آمده. من در این باره اطلاعات دقیقی ندارم ولی فعلا مهم این است که حوزه نظام وظیفه گفته استقلالی ها اگر نیایند غیبت می کنند و غیبت بکنند هم اضافه خدمت می خورند. به نظرم به جای اینکه استقلالی ها اینقدر انرژی شان را صرف سرباز بودن و نبودن پرسپولیسی ها کردند اگر آن را صرف کارهای خودشان می کردند امروز به این شرایط دچار نمی شدند. شما سرتان به کار خودتان باشد. شاه فرهاد هم از اینجا به بعد می فهمد کت تن کیست. گرچه استقلال با این دو سرباز هم در نهایت این فصل دوم می شد چون پرسپولیس قهرمان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2061

به "سربازی برای بعضی ها خوب است؛ مرد بار می آیند، وحید امیری سرباز فراری نیست، سرباز های استقلال زودتر بروند که اضافه خدمت نخورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سربازی برای بعضی ها خوب است؛ مرد بار می آیند، وحید امیری سرباز فراری نیست، سرباز های استقلال زودتر بروند که اضافه خدمت نخورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید