ملاقات صمیمی رئیس مجلس با خانواده شهید مدافع حرم جواد الله کرم

به گزارش مجله هدیه، رئیس مجلس در ملاقات با خانوادۀ شهید مدافع حرم جواد الله کرم با بیان اینکه ما خودمان را مدیون خانوادۀ شهدا می دانیم گفت: اگر مجاهدت رزمندگان و مدافعان حرم و صبر و دعای خانوادۀ شهدا نبود مسائل خیلی بیشتر از این بود.

ملاقات صمیمی رئیس مجلس با خانواده شهید مدافع حرم جواد الله کرم

به گزارش گروه سیاسی مجله هدیه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با خانوادۀ شهید مدافع حرم جواد الله کرم ملاقات کرد.

در ابتدای این ملاقات مادر بزرگوار شهید جواد الله اکرم خطاب به قالیباف گفتند: از ریاست مجلس شما خیلی خشنود شدیم. وظیفه ما پاسداری از این انقلاب و خون شهداست. شما خودتان از خانوادۀ شهدا هستید.

در ادامه برادر شهید الله اکرم با شرح رشادت ها، مجاهدت ها و چندین بار مجروحیت آن شهید سرافراز، اضافه نمود: در خانه ما همواره بحث شماست. مادر شهید برای شما حدیث کساء می خوانند و همواره غصه شما را می خورند که بتوانید کار کنید و شما را اذیت نکنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با برشمردن مجاهدت ها و نقش بی بدیل شهدای مدافع حرم و خانواده های شهدا در حفظ و پاسداری از انقلاب اسلامی گفت: ما خودمان را مدیون خانوادۀ شهدا می دانیم. اگر مجاهدت رزمندگان و مدافعان حرم و صبر و دعای خانوادۀ شهدا نبود مسائل خیلی بیشتر از این بود. دعا کنید ما هم بتوانیم جهت شهدا و امام شهدا را ادامه دهیم. بیشترین مسائل روی دوش مستضعفان است و امیدواریم به دعای خیر شما بتوانیم گرهی از مسائل آن ها باز کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 شهریور 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1133

به "ملاقات صمیمی رئیس مجلس با خانواده شهید مدافع حرم جواد الله کرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات صمیمی رئیس مجلس با خانواده شهید مدافع حرم جواد الله کرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید