دروازه بان طمع کار قرمزها

به گزارش مجله هدیه، جان لوئیجی دوناروما که قرارداد کنونی اش با باشگاه میلان در پایان فصل جاری به پایان می رسد، همچنان درباره تمدید قراردادش با باشگاه میلان به توافقی دست نیافته است. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت مدیران باشگاه میلان به دروازه بان ایتالیایی خود پیشنهاد قرارداد پنج ساله جدیدی با دستمزد 7.5 میلیون یورو در سال را داده اند، اما مینو رایولا مدیر برنامه های دونارومای 21 ساله خواهان قراردادی دو ساله با دستمزد 10 میلیون یوروست.

دروازه بان طمع کار قرمزها

پایگاه خبری کالچو مرکاتو هم گزارش داد؛ سران باشگاه میلان اما تمایلی به پذیرش شروطی که رایولا برای تمدید قرارداد جان لوئیجی دوناروما گذاشته است، ندارند چرا که بر این باورند که با این شرایط دوباره باید در سال 2022 برای تمدید قرارداد او پای میز مذاکره بنشینند.

رایولا در تازه ترین اظهارنظرش در مواجهه با پرسشی از سوی خبرنگاران درباره آینده حرفه ای دروازه بان میلان گفت: شما باید جان لوئیجی را به حال خود بگذارید، چون او در تلاش است تا کاری خیلی مهم برای میلان و برای دوران حرفه ای خود انجام دهد.

وی اضافه نمود: مابقی کارها هم به طور محرمانه انجام خواهد شد، بدون اینکه شما اطلاعی از آنها حاصل پیدا کنید. شرایط اینطور است و همینطور هم خواهد بود.

دوناروما که از سال 2015 در عضویت میلان است و در حال حاضر شش میلیون یورو در سال از این باشگاه دستمزد می گیرد، تا به امروز در 230 بازی از رقابت های مختلف درون دروازه روسونری ایستاده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1531

به "دروازه بان طمع کار قرمزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان طمع کار قرمزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید