دردسر جدید برای کمدین هالیوودی

به گزارش مجله هدیه، به دنبال اعتصاب 75 نفر از پرسنل انتشارات هاچت٬ گروه کتاب این شرکت چاپ و نشر کتاب خاطرات وودی آلن را لغو کرد.

دردسر جدید برای کمدین هالیوودی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی٬ به دنبال اعتراضات شدید رونان فارو پسر وودی آلن بر علیه پدرش که به استعفای جمعی از کارکنان انتشارات هاچت منجر شد٬ مسولین این شرکت بیان نمودند چاپ و نشر کتاب خاطرات وودی آلن هنرپیشه و کمدین هالیوودی را مغلی کرده اند.

یک روز پس از اعتصاب 75 نفر از کارکنان شرکت انتشاراتی هاچت در اعتراض به نشر کتاب خاطرات وودی آلن٬ گروه کتاب هاچت بیان نمود انتشار و فروش کتاب خاطرات آلن با عنوان هدفی پوچ که فروشش برای اول ماه آوریل برنامه ریزی شده بود را لغو می کند.

این در حالیست که بخشی از تیراژ این کتاب چاپ شده و وودی آلن نبز بخش اول دستمزد و حقوق مادی خود را از انتشارات هاچت دریافت کرده است.

روز پنجشنبه 75 پرسنل اعتصاب کننده بیان نمودند که بدینوسیله همبستگی خود با رونان و دیلن فارو و دیگر قربانیان تجاوزهای جنسی را اعلام می کنند.

وودی آلن هنرپیشه٬ کمدین٬ نویسنده و کارگردان مشهور هالیوودی است. او سال هاست مورد اتهامات متعدد تجاوز و تعارض جنسی قرار گرفته اما همه این اتهامات را رد کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 916

به "دردسر جدید برای کمدین هالیوودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید برای کمدین هالیوودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید