خلعتبری: با رحمتی مشکل نداشتم اما او من را نخواست

به گزارش مجله هدیه، یکی از کمک های رحمتی حرف هایی در خصوص من به او زده و همین موضوع مشکل ساز شده. من هم نمی دانم این شخص کیست. من آنقدر مرد هستم که اگر اشتباهی کرده باشم، می پذیریم و حتی عذرخواهی می کنم.

خلعتبری: با رحمتی مشکل نداشتم اما او من را نخواست

مهاجم سابق تیم فوتبال شهرخودرو از این تیم جدا شد و به سپاهان پیوست.

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا خلعتبری مهاجم فصل گذشته باشگاه شهرخودروی مشهد با جدایی از این تیم، به سپاهان اصفهان پیوست. او پس از این انتقال در جدیدترین سخنان خود درباره دلیل جدایی اش از شهرخودرو صحبت کرد.

خلعتبری در این خصوص گفت: من با رحمتی مسئله ای نداشتم. البته یک سال دیگر با شهرخودرو قرارداد داشتم، اما تماسی از سوی او با من صورت نگرفت.

من به او و تمام کمک هایش احترام می گذارم. اینطور که به گوش من رسیده، یکی از کمک های رحمتی حرف هایی در خصوص من به او زده و همین موضوع مشکل ساز شده. من هم نمی دانم این شخص کیست. من آنقدر مرد هستم که اگر اشتباهی کرده باشم، می پذیریم و حتی عذرخواهی می کنم.

رحمتی مستقیما با من صحبتی انجام نداد. او در تیم پشت من بازی می کرد و برایش خیلی احترام قائل بودم و او را آقامهدی صدا می زدم. حتما بازیکنان دیگری هستند که می توانند بیشتراز من کمک کنند و به همین خاطر مرا نخواستند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1294

به "خلعتبری: با رحمتی مشکل نداشتم اما او من را نخواست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلعتبری: با رحمتی مشکل نداشتم اما او من را نخواست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید