حمله موش ها به بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان!

به گزارش مجله هدیه، حمله موش ها به یک بیمار بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در هند به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

حمله موش ها به بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان!

به گزارش خبرنگار، جراحت صورت یک بیمار از طریق موش ها در بیمارستانی در هند خبرساز شده است. در این اتفاق که روز سه شنبه در بیمارستانی در شهر بمبئی رخ داد این بیمار از ناحیه نزدیک به چشم مورد حمله موش ها قرار گرفت. مسئولان بیمارستان راجاوادی در منطقه خاتکوپار با تایید این اتفاق اعلام کردند که جراحت صورت این بیمار سطحی بوده و موجب عفونت چشم بیمار نشده است.

این در حالی است که بنا به گفته خانواده بیمار، سرینیواس یالاپا، 24 ساله پس از این حادثه در این بیمارستان تحت عمل جراحی چشم قرار گرفته است. این جوان به علت عارضه کبدی در این بیمارستان بستری شده بود و در لحظه وقوع حادثه در بخش مراقبت های ویژه در حال استفاده از ونتیلاتور یا دستگاه تنفس مصنوعی بود. خواهر سرینیواس روز سه شنبه و هنگام ملاقات متوجه پانسمان زیر چشم چپ برادرش شد و هنگامی که از پزشکان علت آن را جویا شد پزشکان اعلام کردند که برادرش از طریق موش ها مورد حمله قرار گرفته است.

دکتر ویدیا تهاکور، در این باره گفت: چنین اتفاقی نبایستی رخ می داد. جراحت بیمار سطحی است و خطری چشم بیمار را تهدید نمی کند. با این حال به جراحت بیمار در بیمارستان رسیدگی شده است.

حمله موش ها به این بیمار در این بیمارستان شهر بمبئی در حالی خبرساز می شود که هفته گذشته هم خبر خورده شدن صورت یک بیمار از طریق موش ها در سردخانه یک بیمارستان غیردولتی در هند خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1823

به "حمله موش ها به بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله موش ها به بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید