تشکیل خانه روابط عمومی استان هرمزگان

به گزارش مجله هدیه، خانه روابط عمومی استان هرمزگان ضمن شناخت هیئت مدیره خود، کار خود را در راستای اعتلای سطح روابط عمومی های هرمزگان و پیگیری دغدغه های صنفی فعالان این حوزه شروع کرد.

تشکیل خانه روابط عمومی استان هرمزگان

به گزارش خبرنگاران هرمزگان، خانه روابط عمومی استان هرمزگان ضمن شناخت هیئت مدیره خود، کار خود را در راستای اعتلای سطح روابط عمومی های هرمزگان و پیگیری دغدغه های صنفی فعالان این حوزه شروع کرد.

خانه روابط عمومی استان هرمزگان به عنوان شعبه ای از خانه روابط عمومی ایران در استان و به همت گروهی از فعالان این حوزه در ماه های گذشته اقدامات ابتدایی خود را شروع کرد و در هفته ای که مزین به نام روابط عمومی و ارتباطات است، اعضای هیئت مدیره خود را شناخت.

با توجه به این که تشکیل و فعال شدن تشکل های حوزه روابط عمومی در سال های اخیر در ایران، حکایت از باورمندی عمیق صاحب نظران و متخصصان به نقش رشد دهنده روابط عمومی دارد، این نهاد صنفی نیز در هرمزگان با هدف تقویت روح جمعی و انسجام صنفی و اهتمام در تأمین مطالبات صنفی روابط عمومی، همکاری با انجمن ها و تشکل های روابط عمومی در ایران و نهادهای مشابه در سطح بین المللی، اعتلای مستمر روابط عمومی و زمینه سازی برای رشد و بالندگی این نهاد، معرفی مأموریت ها و توانمندی های روابط عمومی به جامعه و مسئولان، گسترش دامنه فعالیت های روابط عمومی و یاری به نهادینه کردن آن در ساختارهای سازمانی تشکیل شد.

لازم به ذکر است پس از طی تشریفات مربوطه، سعید خادمی پور به عنوان رئیس، رضا صفریان به عنوان نائب رئیس، پدرام مجیدی به عنوان دبیر و سخنگو و اسماعیل اکبری و فائزه منشدی پور به عنوان سایر اعضای هیئت مدیره این تشکل انتخاب شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1726

به "تشکیل خانه روابط عمومی استان هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل خانه روابط عمومی استان هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید