تذکر سازمان لیگ به استقلال و پرسپولیس

به گزارش مجله هدیه، سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه ای به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال درخصوص ارسال مدارک مرتبط با مجوز حرفه ای باشـگاه در سامانه CLAS تذکر داد.

تذکر سازمان لیگ به استقلال و پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در نامه سازمان لیگ فوتبال به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آمده است:

باتوجه به پیگیری ها و تماس های متعـدد و تذکرات لازم در امر ارسال مدارک مرتبط با مجوز حرفه ای آن باشـگاه در سامانه CLAS، نواقص و اصـلاحات مورد احتیاج در طی هفته گذشـته برای مسئولین صدور مجوز آن باشگاه ارسال شده است. از آنجایی که گزارش نواقص تنها قسـمتی از موارد ممیزی شـده تا تاریخ فعلی بوده و با توجه به حجم مدارک مورد نیـاز که تـا این لحظه هنوز از سوی آن باشـگاه ارسـال نشده است، به نظر می رسـد کوشـش های باشـگاه در رابطه با موضوع فوق متناسب با برنامه زمانبندی معین شـده نیست.

بنابر این عـدم تسـریع باشـگاه در ارسال مدارک می تواند منجر به ایجاد پیامدهای ناخوشایندی در صدور مجوز آن باشگاه گردد که ضروری است به قید فوریت و متمرکز کردن نیروهای کافی درحداقل زمان به جامانده ترتیبی اتخاذ گردد تا از مشـکلات آینده ممانعت جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1867

به "تذکر سازمان لیگ به استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر سازمان لیگ به استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید