تدارک ویژه برای اکران فیلم ضد ایرانی گلاب، فیلمی که انتقادهای زیادی از آن شد

به گزارش مجله هدیه به نقل از هالیوود رپپورتر، جان استوارت با شرکت در یک برنامه سنترال و تبادل نظر با مجری این برنامه کمدی، درباره اولین تجربه کارگردانی اش که مربوط به فیلم ضد ایرانی گلاب می شود، حاضر می شود.

تدارک ویژه برای اکران فیلم ضد ایرانی گلاب، فیلمی که انتقادهای زیادی از آن شد

استفن گالبرت مجری برنامه کمدی سنترال در پرسش و پاسخ با جان استوارت که به صورت زنده از شبکه های تلویزیونی پخش می گردد، با او درباره فیلم گلاب صحبت می نماید. این برنامه قرار است به صورت همزمان و در ساعت 7.30 شب در 300 سالن سینما پخش گردد.

به دنبال این برنامه که درتاریخ 13 نوامبر برگزار می گردد، از روز بعد اکران عمومی فیلم آغاز می گردد.

گلاب بر مبنای دستگیری مازیار بهاری روزنامه نگار ایرانی - کانادایی و با بازی گائل گارسیا برنال ساخته شده است. جان استوارت پس از آزاد شدن بهاری از زندان ایران پس از انتخابات 88، در برنامه شبانه خودش میزبان وی شد و با وی مصاحبه کرد.

استوارت علاوه بر کارگردانی گلاب فیلمنامه را نیز بر با همراهی ایمی مولی و بر مبنای کتاب بعد آنها برای من آمدند: یک داستان خانوادگی از عشق، اسارت و بقا نوشته بهاری، نوشته است.

این فیلم اولین بار در جشنواره فیلم تلوراید به نمایش درآمد و بعد راهی جشنواره تورنتو شد. این فیلم علیرغم سعی منتقدان برای نگه داشتن احترام استوارت، با اقبالی روبرو نشد و انتقادهای زیادی به آن وارد شد.

گلاب به تازگی با حضور جان استوارت شومن تلویزیونی آمریکایی و مازیار بهاری در نشستی خبری در جشنواره فیلم لندن شرکت داشت. جشنواره فیلم لندن که از 8 تا 19 ماه اکتبر برگزار شد، یک مصاحبهی همراه با نمایش فیلم برای جان استوارت و روزنامه نگار سیاسی ایرانی ترتیب داده بود.

گلاب برای اولین بار در اروپا در جشنواره فیلم لندن به نمایش درآمد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 943

به "تدارک ویژه برای اکران فیلم ضد ایرانی گلاب، فیلمی که انتقادهای زیادی از آن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدارک ویژه برای اکران فیلم ضد ایرانی گلاب، فیلمی که انتقادهای زیادی از آن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید