بهره مندی مدارس دولتی و غیردولتی از محصولات نمایشگاه دائمی ایران ساخت ، تا سقف 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است

به گزارش مجله هدیه، رئیس هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت گفت: در حال ارائه تمهیداتی هستیم تا مدارس و دانش آموزان نیز بتوانند از محصولات ارائه شده در نمایشگاه دائمی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت بهره مند شوند.

بهره مندی مدارس دولتی و غیردولتی از محصولات نمایشگاه دائمی ایران ساخت ، تا سقف 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است

جهت دریافت خدمات اجرای پشت بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه فناوری مجله هدیه به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نقل از خبرگزاری فارس: پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره چگونگی استقبال بازدیدگنندگان و میزان فروش در هفتمین نمایشگاه ایران ساخت گفت: بعد از 6 دوره ای که سپری کردیم سیستم فنی، اقتصادی و کارگزاری ما در کارشان زبده شده اند و کار را به خوبی انجام دادند؛ سال جاری نمایشگاه با نظم خیلی خوبی برگزار گردید.

وی اضافه نمود: سال جاری بیش از 9 هزار محصول و بیش از 2 هزار لوازم جانبی در نمایشگاه ایران ساخت ارائه شد و بیش از 350 شرکت حضور داشتند و تا این لحظه بیش از 2 هزار میلیارد تومان پیش فاکتور صادر شده است.

رئیس نمایشگاه ایران ساخت ضمن اشاره به جزئیات برگزاری این رویداد، اعلام کرد: هر سال بخشی از پیش فاکتور ها قطعی می گردد، در حال حاضر نمی توانیم درباره فروش صحبت کنیم، چون پیش فاکتور ها به تازگی صادر شده است و به سمتی می رویم که باید قرارداد ها منعقد گردد و دانشگاه ها پول را پرداخت نمایند که در واقع صدور پیش فاکتور ها تا اردیبهشت ماه صورت می گیرد.

فعالیت دائمی نمایشگاه ایران ساخت

معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: یک سال است که نمایشگاه به صورت دائمی به فعالیت خود ادامه می دهد یعنی این نمایشگاه تا نمایشگاه سال بعد ادامه دارد و خرید و فروش محصولات انجام می گردد و سایت باز است و محصولات جدید نیز ثبت می شوند، 4 روز محصولات را به نمایش می گذاریم که ملاقات بصری داشته و اثرگذار باشند، بنابراین مطمئن باشید این 2 هزار میلیارد فروش خیلی بیشتر خواهد شد و به حداقل دو برابر پیش فاکتور ها خواهد رسید.

صالحی ضمن تاکید بر حمایت از مراکز علمی سراسر کشور اعلام کرد: در نظر داریم علاوه بر تمام سازما ن هان، دانشگاه ها، مراکز علمی، دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی و کاربردی تمام تجهیزات آزمایشگاهی و دانشگاهی را بر سر میزی که دانشجویان بر روی آن نشسته اند برسانیم و دیگر مهم نیست که این بخش خصوصی یا دولتی است.

حمایت های بیشتر از مدارس دولتی و غیرانتفاعی

رئیس نمایشگاه ایران ساخت در خصوص اتفاق خاصی که سال جاری در هفتمین نمایشگاه ایران ساخت اتفاق افتاده است گفت: هم مراکز دانشگاهی دولتی و هم مراکز خصوصی می توانند از تخفیف های 10 تا 50 درصدی که در نمایشگاه در نظر گرفته شده استفاده نمایند. در حال حاضر سعی در ارائه تمهیداتی داریم که بتوانیم حمایت های بیشتری از آموزش و پروش و مدارس دولتی و غیرانتفاعی داشته باشیم که آن ها هم بتوانند از محصولاتی که در نمایشگاه ارائه می گردد خرید انجام دهند.

صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با وزیر آموزش و پرورش هم جلسه ای درباره نحوه حمایت از آموزش و پرورش داشتیم که به زودی اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 702

به "بهره مندی مدارس دولتی و غیردولتی از محصولات نمایشگاه دائمی ایران ساخت ، تا سقف 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی مدارس دولتی و غیردولتی از محصولات نمایشگاه دائمی ایران ساخت ، تا سقف 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید