بازسازی دکوراسیون اداری در فضای کوچک سایر مقالات

به گزارش مجله هدیه، ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران کوشش میکنیم بهترین و به روز ترین پروژه های معماری در زمینه های مختلف و در کاربری های تجاری ، بازسازی منزل و دکوراسیون اداری را برای شما عزیزان معرفی و به اتفاق هم آنها را آنالیز کنیم که در خلال همین مقاله ها و پروژه ها میتوانیم ایده های بکر و کاربردی را پیدا و بر روی آنها تمرکز کنیم .در ادامه مقالات تعمیرات ساختمان امروز میخواهیم بازسازی ساختمان اداری یک ساختمان را نگاهی بیندازیم . این دفتر در فضای کوچکی به مساحت 40 متر مربع در شهر لیسبون پرتغال قرار گرفته است و در سال 2017 ساخته شده است.

بازسازی دکوراسیون اداری در فضای کوچک سایر مقالات

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

1 - فرصت ها و محدودیت های طراحی در فضاهای کوچک

شاید به باور خیلی ها طراحی و اجرای دکوراسیون اداری نیازمند فضاهایی عظیم و وسیع است و نمیتوان در فضاهایی کوچک به درستی آن را اجرا کرد .این استودیو طراحی با سه کارمند در فضایی به مساحت 40 متر مربع طراحی شده است و شرکت معماری و طراحی داخلی توانسته است با ایده های بکر خود این محیط را به فضایی برای کار در محیطی بسیار آرام با امکاناتی مانند آشپزخانه و محل استراحت تبدیل کند .این محدودیت فضایی باعث شد مجری دکوراسیون لوکس به فکر طراحی فضایی انعطاف پذیر بیفتد که بتواند از تمام محیط به نحو احسن استفاده کند .

2- فضاهای داخلی اداره

  • محل کار

محل کار کارکنان در مرکز ساختمان قرار گرفته است و از دو طرف به منطقه ها مختلف راه دارد . در طراحی دکوراسیون داخلی قسمت شمالی خود آشپزخانه و قسمت غذاخوری و سرویس بهداشتی را دارد و در جنوب خود فضای استراحت و یک کارگاه کوچک برای کار با چوب را داراست .ایده طراحی در خلق این فضای کار ، استفاده از پانل های کامپوزیتی رنگی است که به صورت مکعب با هم ترکیب شده اند و یادآور نقاشی های پیت موندریان است . این مکعب ها قابل حرکت هستند و میتوان در مواقع لزوم آنها را بست تا فضای کار محصور برای تمرکز بیشتر و ایجاد فضای شخصی برای دیگر فضاهای محیط به وجود آید و در مواقع دیگر آنها را باز کرد تا به فضای کار وسعت بیشتری ببخشد .

  • آشپزخانه

در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه از متریال چوب استفاده نموده که از جنس خرده های چوب است و حالتی زیبا و عطر و طعمی خاص به این فضا میدهد . همه امکاناتی که یک آشپزخانه لازم دارد در این آشپزخانه کوچک وجود دارد و یک میز چوبی کوچک هم برای صرف غذا در این محل قرار داده شده است .

3- طراحی انعطاف پذیر

معمار این دفتر معتقد است که این طراحی انعطاف پذیر برای چنین فضای کوچکی میتواند در آینده به راحتی به روز رسانی و پیشرفت داشته باشد و هیچ عنصری نمیتواند به باز شدن و تغییر دکوراسیون داخلی فضا در آینده ، محدودیت طراحی ایجاد کند .هم چنین این انعطاف پذیری باعث میگردد خلاقیت افراد بیشتر گردد و هر موقع فضا برای آنها تکراری و یکنواخت شد دست به تغییر دکوراسیون داخلی آن بزنند و عناصر جدیدی در فضا کشف نمایند .

4 - نورگیری فضا

نکته ای که برای طراحی دکوراسیون اداری در محیط های کوچک ضروری است رعایت کنیم ، روشنایی فضا مخصوصا حضور نور طبیعی خورشید در داخل فضاهای کاری و اداری است که این عامل از خستگی زودرس کارکنان جلوگیری میکند و فضا را برای آنها دلنشین تر میکند .در طراحی دکوراسیون داخلی این دفتر هم وجود پنجره های زیاد و عظیم توانسته است نور طبیعی خورشید را به تمام عرصه ها برساند و از این بابت مسئله ای در طراحی فضای داخلی وجود ندارد .

منبع: هیرادانا
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1814

به "بازسازی دکوراسیون اداری در فضای کوچک سایر مقالات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی دکوراسیون اداری در فضای کوچک سایر مقالات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید