استقلال به 10 گل زده دل خوش نکند، برد سپاهان فراموش گردد

به گزارش مجله هدیه، محمد نوری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: از پیروزی استقلال مقابل سپاهان بسیار خوشحالم چون امتیازات این بازی بسیار مهم بود. اما راستش را بخواهید از کیفیت بازی خیلی رضایت ندارم چون انتظار بازی با کیفیت تری از آبی پوشان داشتم.

استقلال به 10 گل زده دل خوش نکند، برد سپاهان فراموش گردد

وی اضافه کرد: البته اگر قرار باشد بین کیفیت و امتیاز تنها یکی را انتخاب کنم بدیهی است که پیروزی و کسب امتیاز را انتخاب می کنم ولی در مجموع ترجیح می دهم استقلال هر دو فاکتور را با هم داشته باشد.

مدافع پیشین آبی پوشان با اشاره به آمار خوب خط دفاعی این تیم گفت: گل نخوردن اتفاق بسیار خوبی است که در این فصل برای آبی پوشان افتاده است. اگر امروز این تیم خیلی سخت و کم گل می خورد، حاصل کوشش تیم و بالا رفتن سطح توان در دفاع تیمی است. در همین ملاقات با سپاهان بارها دیدیم بازیکنی مثل ژستد و حتی مطهری که مهاجم نوک هستند یا دفاع را با پرس سنگین یک سوم دفاعی حریف شروع می نمایند و یا روی ضربات ایستگاهی مثل یک مدافع حرفه ای کار می نمایند.

پیشکسوت استقلال توضیح داد: به دفاع خوب تیمی اشاره کردم باید به انتظار بیشتری که در فاز تهاجمی دارم هم اشاره کنم. واقعاً انتظار من از استقلال که فلسفه فوتبال آن تهاجمی است، بازی های چشم نواز تر و تهاجمی تر است. ضمن اینکه انتظار دارم تعداد گل های زده تیم هم بیشتر باشد. تعداد 10 گل در 10 بازی آماری نیست که استقلال به آن دل خوش کند. میانگین گل های زده این تیم باید خیلی بیشتر از یک گل به ازای هر یک بازی باشد.

نوری خاطرنشان ساخت: پیروزی بر سپاهان بسیار با ارزش بود، اما باید این پیروزی را فراموش کرد. استقلالی ها حرفه ای تر از آن هستند که در باد این پیروزی بخوابند و اجازه دهند تمرکزشان از ملاقات بعدی در لیگ برتر مقابل پدیده و در جام حذفی گرفته گردد.

کارشناس فوتبال تاکید نمود: پدیده با اینکه در انتهای جدول واقع شده است تیمی دونده است و همین تیم هم می تواند کار برای هر تیمی سخت کند. استقلالی ها نباید در این بازی خودشان را از پیش برنده بدانند و حتی برای پیروزی بر پدیده هم باید به همان میزان ای انرژی بگذارند که برای بردن سپاهان انرژی گذاشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1993

به "استقلال به 10 گل زده دل خوش نکند، برد سپاهان فراموش گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال به 10 گل زده دل خوش نکند، برد سپاهان فراموش گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید