اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد ، برای دریافت کارت به پلیس

به گزارش مجله هدیه، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بیان کرد که اتصال کارت بانکی به کارت سوخت اجرایی نمی گردد و کارت بانکی زمانی قابلیت اجرایی دارد که سهمیه بندی اعمال گردد و در حال حاضر نیز برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین وجود ندارد.

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد ، برای دریافت کارت به پلیس

ایسنا نوشت: استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ 20 مردادماه اجباری شده است و طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده نفتی برای تامین کارت سوخت هیچ مسئله ای وجود ندارد و همه افرادی که به هر عنوانی کارت سوخت ندارند می تواند با مراجعه به پلیس +10 تقاضای صدور کارت نمایند.

طبق اعلام این شرکت افرادی که کارت سوخت داشتند و برای فعال کردن کارت بانکی هم اقدام نموده بودند، باید از تاریخ مقرر، صرفا از کارت سوخت استفاده نمایند و افرادی هم که متقاضی استفاده از کارت بانکی بودند و کارت سوخت نداشتند، بهتر است بدانند با توجه به این که اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده، نیازی به مراجعه به پلیس+10 ندارند و کارت سوخت برای این دسته از افراد ارسال می گردد.

همچنین طبق اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در نهم خرداد ماه آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم نموده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت نموده اند، نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آنها بر اساس ثبت نام اجرا شده قبلی، صادر می گردد و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آنها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان، هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب، هنگام دریافت کارت به مأموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد. همچنین اگر عده ای از هموطنان که کارت هوشمند سوخت خود را گم نموده اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام به وسیله سامانه دولت همراه اقدام ننموده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 یا سامانه دولت همراه (به ترتیبی که متعاقباً اعلام می گردد) برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 235

به "اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد ، برای دریافت کارت به پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد ، برای دریافت کارت به پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید