300 انشعاب آب غیرمجاز در خوی شناسایی شد

به گزارش مجله هدیه، خبرنگاران/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: امسال 300 فقره انشعاب آب غیرمجاز در منطقه ها مختلف شهری و روستایی خوی شناسایی شده اند.

300 انشعاب آب غیرمجاز در خوی شناسایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، یداله سلطانی اظهار کرد: سالانه حدود مقادیر زیادی آب شرب در شهرستان خوی به صورت غیرمجاز مصرف می شودکه 98 درصد انشعاب های غیرمجاز آب در خوی مربوط به حاشیه شهرها و روستاهاست که انتظار داریم سریعتر برای تبدیل آن به مجاز اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت آبفای خوی اضافه کرد: در صورت گزارش مردمی یا اطلاع ماموران این شرکت از وجود انشعاب و استفاده غیرمجاز از آب شرب، اقدام به جریمه و برخورد قانونی با صاحب انشعاب می کنند.

سلطانی اضافه کرد: بدلیل عدم وصول درآمدهای حق انشعاب غیرمجاز و هزینه مصارف ماهانه، اختلال در برنامه ریزی توسعه تاسیسات و هزینه جبران کسری منابع آبی مشترکان قانونی، این شرکت متحمل خسارت زیادی می شود.

وی با بیان اینکه هدف شرکت آبفا بهره مندی اقشار مختلف جامعه در سطح شهر و روستا از آب سالم و بهداشتی است، یادآور شد: نصب انشعاب غیرمجاز علاوه بر اینکه دست درازی به اموال عمومی محسوب شده، خلاف قانون و شرع اسلام است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2014

به "300 انشعاب آب غیرمجاز در خوی شناسایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "300 انشعاب آب غیرمجاز در خوی شناسایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید