کی روش دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گردد؟

به گزارش مجله هدیه، یکی از مدیران قدیمی فدراسیون با رد و بدل کردن پیغام هایی میان عزیزی خادم و کارلوس کی روش میخواهد ضمن آشتی دادن طرفین، این دو را پای میز مذاکره نشاند.

کی روش دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یک واسطه نقل و انتقال به وسیله یکی از مدیران قدیمی مرتبط با تیم های ملی در فدراسیون فوتبال به موازات واکنش ابهام آمیز عزیزی خادم درباره سرنوشت دراگان اسکوچیچ، پیشنهاد مذاکره با کارلوس کی روش را به رئیس فدراسیون فوتبال داده است.

عزیزی خادم در زمان حضورش در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در چند نوبت مصاحبه هایی علیه کی روش انجام داد. خادم معتقد بود که اختیارات کی روش بیش از حد است و وقتی این موضوع به گوش سرمربی وقت تیم ملی رسید وی خادم را به کمپ تیم های ملی ممنوع الورود کرد. از سوی دیگر بسیاری از مشاوران عزیزی خادم از منتقدین پر و پاقرص سرمربی اسبق تیم ملی بودند.

مدیر امور مربوط به تیم های ملی فدراسیون که طی 10 سال اخیر در سمت خود بدون تغییر مانده به کی روش گفته است عزیزی خادم قصد ملاقاتش را دارد. شاید پیگیری های این فرد باعث آشتی طرفین شده و مربی پرتغالی را در فهرست گزینه های هیات رئیسه قرار دهد.

این مدیر که طی 10 سال گذشته در همین سمت در فدراسیون حضور داشته و در سفر اخیر به بحرین هم در کنار اسکوچیچ به وفور رویت شد به محض ورود عزیزی خادم با وی هم ارتباط نزدیکی برقرار کرد و از ملی پوشان خواست تا در حمایت از او استوری بگذارند که این مساله باعث ابقای موقتش شد و در تازه ترین پروژه میخواهد مقدمات مذاکره میان خادم و کی روش را فراهم کند. تلاشی که باید دید فرجامش چه خواهد بود.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1751

به "کی روش دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گردد؟" امتیاز دهید

863 کاربر به "کی روش دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گردد؟" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش دوباره سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید