ناوالنی با چهره ای نزار در دادگاه: پادشاه لخت است!

به گزارش مجله هدیه، ناوالنی که به وسیله لینک ویدئویی از سلول زندانش و برای نخستین بار از زمان خاتمه دادن به اعتصاب غذا در انظار عمومی حاضر شد، رئیس جمهوری روسیه را یک پادشاه سارق و لخت خطاب کرد.

ناوالنی با چهره ای نزار در دادگاه: پادشاه لخت است!

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین که در این حضور ویدئویی در دادگاه نحیف، اما جسور می آمد، به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه توهین کرد و او را یک پادشاه دزد و برهنه خطاب کرد.

اظهارات ناوالنی در جلسه دادگاهی در مسکو مطرح شد که در آن وی درخواست تجدیدنظر بابت جریمه به اتهام توهین به یک کهنه سرباز جنگ دوم جهانی را از دست داد.

وی اکنون با فشار بیشتر حقوقی روبروست و به گفته تیم حقوقیش، اتهامات جدید کیفری علیه وی مطرح شده است. متحدان ناوالنی مجبور شدند تا شبکه دفاتر منطقه ای کارزار مقابله با فساد را تعطیل نمایند، چون مقام های روسیه این شبکه را افراط گرا می دانند.

ناوالنی با سر تراشیده به وسیله این لینک ویدئویی گفت: پیش از شروع جلسه دادگاه من را به حمام بردند تا سرم را بتراشند. وقتی به آینه نگاه می کنم یک اسکلت وحشتناک هستم.

یکی از وکلایش می گوید که او از ژانویه 22 کیلوگرم وزن کم نموده است.

ناوالنی 44 ساله در این جلسه دادگاهی به تندی به پوتین و سیستم قضایی روسیه حمله کرد و درباره پوتین گفت: می خواهم به این دادگاه محترم بگویم که پادشاه شما لخت است! این پادشاه برهنه و دزد تا آخر بر شما حکمرانی می نماید. 10 سال دیگر هم می آید و یک دهه دزدیده شده دیگر پیشرو داریم.

ناوالنی که اخیرا به اعتصاب غذای سه هفته ای خود سرانجام داده، با هدف دریافت موارد بهداشتی و درمانی بهتر بابت درد کمر و پا دست به اعتصاب غذا زده بود. وی 23 آوریل و پس از دریافت مراقبت های بهداشتی بهتر غذا خوردن را شروع کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1678

به "ناوالنی با چهره ای نزار در دادگاه: پادشاه لخت است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوالنی با چهره ای نزار در دادگاه: پادشاه لخت است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید