موبایل چینی با 8 دوربین پشتی

به گزارش مجله هدیه، شرکت چینی لنز تکنولوژی اخیرا کپی رایت اختراع جدیدی برای دستگاهی با هشت دوربین پشتی ثبت نموده است. این شرکت چینی در حوزه فراوری موبایل شناخته شده نیست، اما برای اپل، سامسونگ و هوآوی تجهیزات فراهم می نماید.

موبایل چینی با 8 دوربین پشتی

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

یک شرکت چینی کپی رایت اختراع موبایلی با 8 دوربین پشتی را ثبت نموده است. به گزارش گیزموچاینا، فراوریکنندگان موبایل به طور مداوم مشغول نوآوری هستند.

چند سال قبل موبایل ها فقط یک دوربین داشتند، اما در این اواخر تنظیمات دوربین سه و چهار تایی در تلفن های هوشمند بسیار معمول شده است. اکنون یک شرکت چینی میخواهد از این هنجار پا فراتر نهد و موبایلی با 8 دوربین در امسال میلادی عرضه کند.

طبق گزارش وب سایت لتس گو دیجیتال شرکت چینی لنز تکنولوژی اخیرا کپی رایت اختراع جدیدی برای دستگاهی با هشت دوربین پشتی ثبت نموده است. این شرکت چینی در حوزه فراوری موبایل شناخته شده نیست، اما برای اپل، سامسونگ و هوآوی تجهیزات فراهم می نماید.

همچنین لنز تکنولوژی نمایشگر برای اپل واچ تهیه می نماید. کپی رایت اختراع جدید نشان دهنده یک دستگاه با ظاهری نوآورانه است که قسمت جلوی آن را یک نمایشگر به طور کامل پوشانده و یک دکمه فیزیکی روی آن دیده می گردد. البته هیچ نشانی از بریدگی در صفحه نمایش دیده نمی گردد.

منبع: فرادید
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1357

به "موبایل چینی با 8 دوربین پشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موبایل چینی با 8 دوربین پشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید